Ar Glitter Apsaugos nuo saulės kvaila? Tyrimas

Leiskite man pradėti nuo sakinio, kad neturiu nieko prieš blizgesį. Aš esu suaugęs ir aš myliu sparkly stuff. Pat McGrath rubino blizgučiai? Aš niekada nepatyriau raudonos lūpdaitės. “Stila” “Magnificent Metals” akių šešėliai? Taip, prašau, kad mano akių vokai atrodytų kaip diskoteka.

Tačiau yra keletas vietų, kur nėra blizgesio, ir vienas iš jų yra jūsų apsaugos nuo saulės priemonės – tai utilitarinis produktas, skirtas apsaugoti odą nuo saulės kenksmingų UVA / UVB spindulių. Anksčiau šią savaitę Floridoje įsikūrusi “Sunshine & Glitter” prekė išliko viruso dėka, naudojant “SeaStar Sparkle” SPF 50+ šalutinį pyragą su “Rainbow Glitter” (19 JAV dolerių; sunshineglitter.com) ir “Mango Tango” su “Gold Glitter” (19 dolerių; “sunshineglitter” .com).

Aukso blizgučiai ✨ #MangoTango

“Sunshine & Glitter” (@officialsunshineglitter) bendrinta tema

 

Klausykitės, jei einate į muzikos festivalį ar “Burning Man”, aš gausiu blizgučių nuo saulės poveikio skonį. Bet ar šios formulės aukoja odos sveikatą? Aš kreipėsi į viršų dermatologą, norėdamas sužinoti, ar blizgus saulės spindulys iš tiesų gali apsaugoti jūsų odą nuo saulės šią vasarą.

Ava Shamban, dermatologė ir “SKIN FIVE” įkūrėja Beverly Hillse, teigia, kad bet koks apsaugos nuo saulės, kuris turi SPF su tokiu numeriu, kaip “Sunshine & Glitter” produktai, turi būti išvalytas FDA patvirtintų bandymų metu, todėl iš tikrųjų jis turi SPF.

Ji toliau sako, kad daugiau apie tai, kas yra tikroji apsaugos nuo saulės priemonė, nei pats blizgus. “Glitter apskritai nėra toksiškas, vienintelis pavojus yra, jei jis patenka į jūsų akis”, – sako ji. “Glitter & Sunshine” formulės yra atsparios vandeniui, bet svarbu reguliariai taikyti bet kokias apsaugos nuo saulės priemones, kurias naudojate kas dvi valandas, kad ji vis tiek apsaugotų jūsų odą nuo UVA / UVB spindulių – o ne tik dėl to, kad kai kurie iš jūsų blizgus nuplaunami.

VIDEO: 5 odos gydymas Dermatologai sako, kad yra pinigų švaistymas

“Jis [Sunshine & Glitter] skamba kaip atvira retro įdomus idėja, ir galbūt visi šie mažieji mažieji reflektoriai iš tikrųjų atspindės dalį to UV spinduliuotės, o jūs atrodys liepos 4 d.”, – sako dr. Shamban. Taigi, apsaugos nuo saulės spindesys yra saugios. Būkite labiausiai papildoma, jei norite, kad šį vasarą įkvėptų viską, ką norėtumėte.