Ar galite dėvėti šortai biure? Mes atsakėme į amžiaus klausimą

Kai vasaros sezonas kyla, taip pat nuimkite linijas. “Maxis” pasidaro minisai, o kelnės – šortai. Visa tai gerai ir gerai savaitgaliais, bet darbo dienomis tai gali sukelti abejotinų darbo aprangos pasirinkimų, kurie gali neatitikti biurų drabužių kodo. Šortai, ypač, lieka viena iš labiausiai prieštaringų variantų, todėl mums kyla pagrindinis klausimas: ar žmonės gali dėvėti šortai į biurą?

Norėdami išspręsti šią problemą, mes šoktelėjome telefonu su Kate Weiss, “Time Inc” žmogiškųjų išteklių viceprezidentu., Stiliujepatronuojanti bendrovė, kad galėtų suprasti keletą įmonių. “Ypač” Time Inc. “neturi formalaus aprangos kodo politikos, bet visa tai priklauso nuo jūsų pramonės. Jei esate finansų srityje, tikriausiai ne. Tačiau kūrybiškesnėje aplinkoje tikriausiai galite. Paklauskite savęs: jei esate pakviesti į susitikimą su vyresniaisiais vadovais, ar jausitės patogiai dėvėti šortai? “

SUSIJĘS: 14 Nepakankamai 100 dolerių per savaitę

Vaisas teigia, kad sprendimas dėvėti šortus priklauso nuo trijų lemiančių veiksnių: oficialaus aprangos kodo, darbo kultūros (kūrybos prieš konservatyvumo) ir gero sprendimo. “Jei dėvisi šortai, pasirinkti tinkamus ilgio tinkamus audinius, kurie gali būti suporuoti su drabužiu marškinėliai ir švarkai”, – sako Weissas..

Holivudo stilistai Hayley Atkin, kurio klientai yra Mindy Kaling, Hilary Duff ir Bell Lake, mėgsta tokį nuotaiką: “Šoras turėtų būti traktuojama kaip elegantiška alternatyva kelnaitėms, laikykite juos kaip poliruotą gabalą, o ne ką nors, ko norėtumėte dėvėti savaitgalį. “

Norėdami ištraukti šortai į biurą nesukeldami signalizacijos ar darbo vietos piktnaudžiavimo, mes sukūrėme Atkin patvirtintą dozavimo gaires (o ne vieną).

Ar ieškokite tinkamo ilgio šortai. “Aš norėčiau rekomenduoti šlaunų vidurį į bet kurią vietą toje srityje”.

Negalima dėvėti trumpų šorų. Tai reiškia, kad neturite grobio šortai ar nešvarūs džinsinio iškirpimai.

Ar ieškokite šortai, supjaustyti iš aukšto audinio. Pabandykite “chino medžiagą ar medvilnę. Man patinka pritaikyti šortai, kurie turi struktūrą, bet taip pat yra lengvi.”

Ar ieškokite specialių detalių. Puikūs pavyzdžiai – tai minkštimas iš priekio, švarus žandikaulis arba didelio stiliaus siluetas.

Ar eikite už neutralius. “Tikslas klasikinėms spalvoms, pavyzdžiui, juodajai, kakai, tamsiai, ir jei drįsti, baltos spalvos. Klasikinė spalva, tuo geriau. Juoda visada glostina.”

Sutek juos stipriomis poromis. “Uždarykite gražią palaidinukę ir dėvėkite ją su švarku. Šortai taip pat dirba su striukės kulnais, megztiniu megztuku įkvėptu Oksfordu ir drabužiais sandalais. Sukuokite tą patį kaip ir pieštuku”.

Su tuo pasakius, mes sukūrėme tris biurui pritaikytus šortai orientuotus komplektus. Parduokite atvaizdus žemiau:

Šortai at the Office - Embed 1
Mandagumas

Parduokite išvaizdą: “Reiss” viršus, 111 USD; Reiss.com. Mango šortai, 40 dolerių; mango.com. “Loeffler Randall” sandalai, 295 USD; loefflerrandall.com.

Šortai at the Office - Embed 2
Mandagumas

Parduokite išvaizdą: Įrangos marškinėliai, $ 260; net-a-porter.com. Helmut Lang žiburys, 620 USD; otteny.com. Zara šortai, 40 dolerių; zara.com. Asos kulniukai, 54 doleriai; asos.com.

Šortai at the Office - Embed 3
Mandagumas

Parduokite išvaizdą: J. Crew cami, 98 $; jcrew.com. Topshop liemenė, 130 USD; topshop.com. Cos šortai, $ 115; cosstores.com. Diane von Furstenbergo sandalai, 325 USD; nordstrom.com.

SUSIJĘS: Kaip stilius aukšto liemens šortai, kaip Vintage piktograma