Ar dažai: kaip sureguliuoti namuose plaukų spalva Gone Horribly Wrong

Net jei pradedate nuo geriausių ketinimų ir laikykitės nurodymų, esančių dėžutėje prie T, kartais gali atsirasti net ir labiausiai kvalifikuotų DIY spalvininkų. “Dažniausiai pasitaikanti problema, susijusi su jūsų plaukų namuose dažymu, yra supratimas apie tai, kaip jūs plaukai plečiasi”, – sako Duffy, Vidal Sassoon Globalus ambasadorius. “Kuo daugiau jūs žinote apie tai, kaip elgiasi jūsų plaukai, tuo geriau galėsite dirbti su ja.” Prieš net pakeldami dėžutę, apsvarstykite savo plaukų istoriją, jei dažai dažote ją, ji gali būti labiau poringa, o jūsų sruogų storis ir tekstūra taip pat turės įtakos rezultatui. Vis dėlto, mes žinome, kad skausmas po kiekvienos krypties dėžutėje yra iki T, kad galų gale būtų mažiau nei žvaigždės apdaila, todėl mes paprašėime Duffy už jo pro patarimą, kaip sureguliuoti nesudėtingą dažų darbą be begės jūsų šukuosenos gailestingumui ir kaip pasakyti, ar spalva neapsaugo savo rankose. 

SUSIJUSIOS: patarimai, kaip išvengti jūsų (nenatūraliai) raudonųjų plaukų išnykimo

Kaip nustatyti pernelyg tamsią spalvą
Jei palikite dažų dėžę, jūs atrodote daugiau kaip “Morticia Addams” nei “Megan Fox”, nesijaudinkite, kad tamsesnės spalvos gali būti išnykusios dėl natūralesnių rezultatų su šiek tiek šampūno ir alkūninių riebalų. “Nuplaukite plaukų kuo skubiau su švelniu šampūnu, kad išbandytumėte spalvą ir nuimtų spalvą, o po šampūnų naudokite gilią kondicionierių, kad pakeistumėte visas pašalintas aliejus”, – sako Duffy, kuris rekomenduoja “Vidal Sassoon ColorFinity Shade” Tikslus gydymas ($ 5; walgreens.com) Mūsų patirtis – “Pert” butelis (6 USD; drugstore.com) arba galvos ir pečių ($ 5; walmart.com) pašalins nepageidaujamus tonus po dviejų ar trijų skalbinių, bet jei jūs esate tikrai įkandama, net keli lašai indų muilo, sumaišyto su jūsų įprastiniu šampūnu, gali padėti išnykti spalvą. Tiesiog nepamirškite, kad tai gali būti džiovinti ant jūsų plaukų, todėl mes rekomenduojame išlyginti giluminį kondicionierių po to ir leisti jam sėdėti, kai žiūrite epizodą Mad Men-Komerciniai pertraukos įtraukti.

Kaip nustatyti brasiška spalvą
Iš gilios brunetės iki platinos blondinės neatsiranda tikėtini geltonos ir oranžinės užuominos, bet dažnai tai vanduo, dėl kurio atsiranda jūsų spalva. “Vanduo yra didžiausias spalvų išblukimo veiksnys dėl oksidacinių mineralų, kurie gali sukelti laisvą radikalą ir paveikti plaukų kokybę”, – sako Duffy. “Siekiant išvengti brassy spalvos vyksta pirmajame palėpėje, eikite į šalto ar pelenų toną.” Mes rekomenduojame naudoti violetinius arba mėlynai atspalvius šampūnus ir kondicionierius, kad išbluktų brasingumas, taip pat spalvos neutralizuojantis blizgesys. Po to, kai tavo sruogos bus apsaugotos nuo šilumos nuostolių, jie taip pat neleis atsirasti tonų. “Stenkitės naudoti mažesnę temperatūrą, kai ji yra stiliaus, ir visada naudokite šilumą apsaugantį gaminį”, – priduria jis. 

SUSIJĘS: “Foilyage”: Naujas plaukų spalvos metodas “Sun-Kissed” akcentams

Kada pasikonsultuoti su specialistu
Jei jūsų plaukų sveikata yra labai pažeista, arba jūs susiduriate su pernelyg lengva, visiškai išbalinta arba nelygia spalva, jums reikės įsišlieti savo pasididžiavimą, paskambinti savo stilistui ir eiti į saloną. “Jūsų geriausias pasirinkimas yra nukreipti į saloną, kad būtų galima atlikti bet kokius svarbius spalvų pataisymus. Namuose yra daug lengviau sureguliuoti tvirtą spalvą, o plaukų spalva yra nevienalytė,” sako Duffy. “Kai plaukai yra pernelyg lengvi, jie praranda savo natūralų pigmentą, o tai turi būti grąžinta dar kartą, kol vėl bus panaudota pageidaujama spalva – ne darbo namuose”. 

Vėliau norėsite į savo įprastą įtraukti itin minkštinančius kondicionierius ir giliai kondicionuojančias kaukes, turinčias daug baltymų, kad padėtumėte atkurti jūsų sveiką gyvenseną. Išleiskite savo plaukus nuo spalvų pasikeitimo, o jei nuspręsite išbandyti savo ranką namuose atspalvio poslinkyje, įsitikinkite, kad ne daugiau kaip du atspalviai yra lengvesni ar tamsesni nei natūralus tonas, kad ciklas nebūtų kartojamas.

FOTO: 11 dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš dažydami savo plaukus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 57