Ar “Celebrity” “Teatoxing” tendencija leis jums parsivežti savo kelią į geresnę odą?

Jei esate “Insta” pasaulio dalis, tuomet jūs tikriausiai pastebėjote netikėtumus, kylančius tarp kai kurių iš jūsų mėgstamiausių šventųjų (patikrinkite, kaip Kylie Jenner bando mėgstamą). Mes suapvalinome keletą iš mūsų pačių geriausių pasirinkimų, kurie siekia daryti tokias idėjas kaip išvalyti odą ir ryte suteikti papildomą energiją. Arbatos arbatos atrodyti gražiau? Tai tiesiog galimybė, kurią mes tiesiog negalėjome perduoti.

“Teatox Pure Beauty”

Teatox
Mandagumas

Ši baltoji arbata ir alyvuogių lapų įkvėpta grožio detoksija teigia, kad palaiko odos ir ląstelių sveikatą, naudojant organinius antioksidantus, kurie suteikia odai spindesį ir švytėjimą.

($ 17; teatox.de)

“SkinnyMint 28 Day Ultimate Teatox”

Teatox
Mandagumas

Šis dinaminis duetas turi du dienos maišelius: vieną dieną ir vieną naktį. Ryto impulsas yra supakuotas su antioksidantais, kurie naudingi odai ir žaliai arbatai, siekiant padidinti energiją. Kalbant apie naktinį švarą, ingredientai, tokie kaip gudobelių uogos, ramina protą, kad paskatintų visą naktį grožio poilsį.

($ 56; skinnymint.com)

SUSIJUSIOS: maisto produktai, skirti valgyti (ir praleisti), kad sveika, žėrintis oda – iš išorės

“Kusmi Tea BB Detox”

Teatox
Mandagumas

Šios žaliosios arbatos greipfrutų esencijos yra įtrauktos pašalinant skysčių perteklių iš organizmo, o antioksidantų turinčios medžiagos gali skatinti toksinų pašalinimą, paliekant odą išgrynintą.

($ 21; kusmitea.com)

Jūsų arbata Amerikoje, odos magija arbata

Teatox
Mandagumas

Šio mišinio, įmirkyto ingredientų, tokių kaip alavijo, lotoso ir jazmino, tikslas – mažinti spuogus, cistinius spuogus, egzemą, hormonų odą ir netolygų odos toną, kai du kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį ar po jo.

($ 35; america.yourtea.com)

NUOTRAUKOS: Gauk švelnus odą