Ar Camilla bus Anglijos karalienė, kada princas Čarlis pakyla į sostą?

Daugeliu atvejų karališkoji paveldėjimo eilutė yra paprasta. Kai karalienė Elžbieta nebebus galėjusi valdyti, jos vyresnysis sūnus, princas Charlesas, perims kaip karalius. Po jo ateina princas Williamas, princas Džordžas, Princesė Šarlotė, netrukus berniukas 3, o tada princas Haris.

Bet kai Charlesas tampa karaliumi, ar Anglijoje taip pat bus karalienė? Atsakymas nėra toks paprastas.

Nuo 2005 m. Princas Charlesas buvo vedęs iš Cornwallo kunigaikštystės Camilos, nors jie jau žinojo viena kitai daug ilgiau. Jie anksčiau, per ir po atitinkamų buvusių santuokų – Charlesas iki Princess Diana, ir Camilla iki Andrew Parker Bowles iki daugybės prieštaringų dalykų. Ar pasaulis matys karalienę Camilą? Dabar dabar galima daugiau nei prieš 10 metų.

TK
Karwai Tang / WireImage

Prieš Charlesą ir Camilą ištekėjusi, buvo paskelbta, kad ji bus “princesės draugė”, o ne karalienė, kai Charlesas tapo karaliumi. Kai kurie manė, kad tai buvo žingsnis, padarytas dėl pagarbos princesei Dianai, kurią Charlesas apgaudinėjo su “Camilla”. Princesės konsorto vardas niekada nebuvo naudojamas britų istorijoje, tačiau Velso princo svetainė aiškiai ją apibrėžė.

“Kaip buvo paaiškinta jų vestuvių metu 2005 m. Balandžio mėn., Planuojama, kad kunigaikštystė bus vadinama HRH” Princesės konsortas, kai Velso princas įstoja į sostą “, – sakė jis.

SUSIJĘS: princesė Diana širdis, princas Čarlzas pasakė Camilą, jis “visada jai myli”

Tai buvo supjaustyta ir išdžiūta, kad iki šios savaitės Camilla nebūtų karalienė. Nuo tada, kai jis buvo paskelbtas, tas konkretus svetainės skirsnis, kuriame apibrėžiama princesės konsorto antraštė, patogiai išnyko.

“Mūsų dažnai užduodami klausimai yra reguliariai atnaujinami”, – sakė “Kensington Palace” atstovas Telegrafas kai paprašyta. “Šis klausimas yra tas, kad” Clarence House “jau kurį laiką nebuvo klausiama visuomenei, todėl jis jau nebeegzistuoja”.

Dar lieka matyti, ar Camilla galiausiai bus karalienė ar princesė, o ramybės pašalinimas iš oficialaus karališkojo bendravimo yra viskas.