Anna Kendrick: Mano 8 geriausi stilius patarimai

Anna Kendrick yra šiandieninė InStyle.com svečių redaktorius, o čia raudonojo kilimo stiliaus žvaigždė išskleidžiama iš aštuonių geriausių mados patarimų! Patikrinkite visą dieną, norėdami gauti daugiau išskirtinio turinio tiesiogiai iš pačios aktorės “InStyle” / “annakendrickday”.

1. Meilė, ką dėviVienas iš mano mėgstamiausių išvaizdų, kurį turiu dėvėti šį sezoną, buvo Dolce & Gabbana suknelė su lapėmis priekyje (paveikslėlyje aukščiau), o apie tą suknelę buvo 100 proc. Aš jį dėdavau nuogi bateliais ir mažais auskarais, bet aš myliu kad suknelė ir tai privertė mane jaustis nuostabi! Londonas buvo puiki vieta nešioti, nes britų madoje yra tikra humoro jausmas, ir tokia išvaizda puikiai atrodė. Aš esu visiškai apsėstas šia suknele. Niekada aš nenorėjau daugiau apsirengti.

2. Niekada nesikalbėkite su kažkuoYpač šiais metais išmokau pamoką, kad jei bandysite suknelę ir jūs kažkaip įsivaizduosite save į jąar jūs gaunate stiliaus kažką ar esate “Topshop” rūbinėjeJei kalbate sau į suknelę, pirmiausia tai ne tau. “Accessorizing”, pridedant drąsios lėlės ir ištiesti plaukus, negali būti dalykas, dėl kurio suknelė puikiai tinka. Jis niekada neveikia. Aš visada manau, kad tai bus, ir ji bus plokščia, nesvarbu, ką jūs darote, nebent jūs tik užtrauktuką ir mylėsite ją pirmiausia!

SUSIJĘS: Anna Kendricks Dons “Adorable Fox-Print” megztinis

3. Laikykite savo priedus įdomusMane, “accessorizing” yra labiausiai įdomus aprangos elementas. Nors aš nemanau, kad negalite pasikliauti priedais, kad sukurtumėte ne darbo kokybę, man labiau patinka papuošalai ir rankinės.

Ana Kendrick
Taylor Hill / FilmMagic

4. Daryk Gauk savo drabužiusAš tai jau pasakiau, ir aš vėl pasakysiu, visa tai apie siuvimą. Aš niekada negalvojau, kad siuvimas buvo kažkas, kad normalūs žmonės padarė, aš tiesiog maniau, kad tai buvo kažkas, kad vaikinai, kurie kostiumai pagaminti itališko šilko priklausė nuo, ir aš linkiu kažkas man sakė, ką skirtumas siuvimo daro! Priežastys, dėl kurios suknelė atrodo geriau, šešių pėdų aukščio modelis yra, nes ji buvo padaryta, kad tilptų josLinkiu, kad galėčiau tai pabrėžti visiems. Nesvarbu, ar tai brangioji suknelė, ar ji yra “H & M” suknelė. Jei jums tai patinka ir ji netinka, viskas bus tinkamai pritaikyta. Tai pakeis tavo gyvenimą.

5. Atsipalaiduokite kažkur, kurį nusidėkit visą sezonąAš myliu gerą kailį Niujorke, nes tai daugiau vaikščiojimo miesto. Aš investuoju į gerą kailį gana anksti mano gyvenime (kaip antrą galėjau sau leisti), nes tokiu miestu kaip “Big Apple” tai yra jūsų drabužis, kurį turėsite dėvėti visą dieną, kiekvieną dieną. Burberio vilnos kailis atėjo, kol aš kada nors nusipirkau gerą rankinę.

SUSIJĘS: Anna Kendrick dalijasi savo naujausia grožio obsesija

6. Visada vilkite patogius batusKai aš turiu pakankamai didelę rankinę, kad nešioti šiek tiek poros batelių su aš visadatie taškiniai krikščioniškojo “Louboutin” kulniukai nėra įdomūs pasivaikščioti. Lengvas dėvėti vis dar gali būti stilingasAš turiu porą Aleksandro Wango batų, kuriuos neseniai nusipirkau, yra elegantiškos, bet vis tiek labai patogios.

Ana Kendrick
Gilberto Carrasquillo / GC vaizdai

7. Darbas, ko turėsiAš 5’2 “, todėl aš negaliu nešioti kulkšnies juostos, aš tiesiog negaliu, kažkaip jie vis dar jas gamina ir parduoda, bet manau, kad tai yra pats blogiausias dalykas, nebent esate Alexa Chung ( Dievas tave palaimins), tada aš nežinau, ką tu darai kulkšnies juostos batų!

8. Kartais turite būti praktiškaAš manau, kad trikotažai kiekvieną sezoną atleidžia nuo būtinybės, jūs galite eiti tik toli su atviromis kojomis šaltyje! Jūs turite apsaugoti save. Prisimenu vykstantį į mados šou ir sakydamas: “Ir viskas gerai, jei aš su juo dėviu nuogas dygsnių”, dizaineriui, kuris pažvelgė į mane, kaip tik ką nužudau savo šunį ar kažką. Mada yra fantazija, bet kai to nori Būti praktine, jūs turite padaryti tai, ką turite padaryti.

FOTOS: Anna Kendrick’s Best Style Moments