Angelino Jolie’s Cape Coat prideda tiek daug dramos jos žiemos ir baltos Paryžiaus atrodo

Angelina Jolie neleidžia senovinės stiliaus taisyklės diktuoja savo drabužių spinta. Šeši mama šešis drąsiai dėvėjo po darbo dienos, kai išvyko Paryžiuje, ir mes švenčiame jos pasitikėjimą – ir jos drabužių visiškas raukšlių trūkumas.

Antradienį Jolie išėjo į Šviesos miestą, apsilankydamas Eliziejaus laukų “Guerlain” parduotuvėje. Dėl apsipirkimo apsipirkimo ji pasirinko verslo atsitiktinį ansamblį.

TK
Marc Piasecki / GC vaizdai

Jolie atrodė spinduliuojanti balta vidutinio ilgio apvalkalo suknlele, kurioje išsiskleidžia apvalkalas. Ji suporavo suknelę su jaukiu pilku viršūnu, įdegiu rankšluosčiu su viršutine rankena ir atitinkančiais smailės pirštų dygsnius (parduotuvė panaši). Negabaritiniai juodi akiniai nuo saulės, auskarai iš auskarai, drąsus raudonas lūpos ir atitinkantis manikiūras užbaigė savo išvaizdą.

Holivudo piktograma taip pat susitiko su Prancūzijos pirmosios ledi Brigitte Macronu, kuri atrodė vienodai poliruota šviesiai pilka kostiumo ir balto mygtuko marškinėlių.

TK
Abaka / Sipa JAV

Aktorė ir aktyvistas turėjo gana įtemptą dieną. Prieš valandas ji išėjo iš visų juodų su visais šešiais savo vaikais apsilankius Luvre.

SUSIJĘS: Angelina Jolie išvedė dukteris Šiloh ir Zahara į Sirijos pabėgėlių stovyklą

Išvykimas vyksta iškart po to, kai Jolie aplankė Sirijos pabėgėlių stovyklą Jordanijoje su savo dukromis “Shiloh” ir “Zahara”. Ten ji aistringai kalbėjo dėl taikos Sirijoje.

“Activism” jai gerai atrodo.