Angelina Jolie toliau dėvėti visus juodus amžius skyrybų bylas

Tai nebūtų didelis šuolis į galvą, kad mėgstamiausia Angelina Jolie spalva yra juoda. Nepaisant didžiąją savo laiko dalį saulėtame Los Andžele, Džolijus dažnai kerta veidą “Smith” uniformą – pasirenkant ilgus juodus drabužius arba švelniavilnių švarkų ir aukščiausios kokybės tanką bet kurią dieną.

Per pastarąsias savaites, kai santuokos nutraukimo procesas su Bradu Pittu vis dažniau tapo nepatogus, atrodo, kad aktorės skonio tamsiai atspalvis tapo labiau karštas.

BELGIJA-UN-NATO-DIPLOMACIJA
EMMANUEL DUNAND / “Getty Images”

Tačiau, nors ji turi visas priežastis, kad atitiktų savo nuotaiką savo drabužiui, 43 metų mergaitė atrodo laiminga dėl jo išvykų L.A., iš kurių daugiausia yra bent šeši vaikai.

Antradienį Jolie paėmė prekybos kelionę su savo seniausiomis dukterimis, “Zahara”, 13, ir “Shiloh”, 12. “Oskaro” nugalėtojas nukreiptas Vyriškas “s titulinis švinas vidutinio blauzdos ilgio suknele su ilgomis rankovėmis ir nėrinėmis išspausdinta ant kaklo. Ji susipažino su keliais savo go-tos: beige lakinės odos siurbliais ($ 695; net-a-porter.com), “Céline” rankine (kurios ji taip pat priklauso grietinėlėje) ir porą didžiųjų apvalių saulės akinių (parduotuvė panaši paziurek cia).

SUSIJĘS: Angelina Jolie pranešė, kad nekenčia dėmesio Amalas Clooney

Dabar mėgaukitės šia juodos plakiruotos Jolie fotografu, praeinančia per du neįtikėtinus, puokštančius pylimus. “Celebations in Water” susitiko “Super Serious Stars” fotobombed by Pool Cloats “. Šis paparacis nusipelno padidinti, veiksmingas iš karto.

Angelina Jolie
Terma, 4CRNS, SL / BACKGRID