Angelas Olsenas savo naujame albume ir dainuojantis prieš Donaldą Trumpą

Iki šiol jūs tikriausiai girdėjote apie Angelą Olseną, Sent Luiso gimtą indie liaudies dainininką, kuris praeitais metais įsibrovė į pagrindinę muzikos sceną Mano moteris, kaip vienas iš geriausių 2016 m. albumų Skelbimų lenta, Pramogos savaitę, ir Riedantis akmuo. Kreida tai su savo viliojančiu kronais, primenančia Patsy Cline ir Stevie Nicksą, su tuo pačiu būdu suderintu asmeniniu stiliumi. Prieš jos naują išleidimą, Etapai, neseniai surinktų ir nepaskelbtų kūrinių kolekcija, šiandien Olsenas aptarė Donaldą Trumpą, vaikščiodamus batus ir “Olsen” dvynius.

Kaip jaučiatės apie naują albumą??
Tikrai gerai. Manau, naujesniems gerbėjams tai iki mano skirtingų rašymo stilių langas Mano moteris. Ten yra daug senų demo, iš kurių kai kurie niekada nebuvo išgirsti anksčiau.

Panašiai kaip “Fly On Your Wall”, kuris pasirodė ant anti-Trump kompiliacija Mūsų pirmosios 100 dienų.
Taip. Mes visi jaučiamės labai nusiminusi apie daiktus tada, todėl buvo geras laikas išeiti su kažkuo tikinčiu bandyti jį paversti. Manau, kad mes esame prie to, kad prarandame savo teises kaip moterys, kad galėtume patikrinti savo kūnus ir būti atsakingi už savo kūnus. Tai, ką mes turime žinoti ir kalbėti apie menininkus, taip pat kaip bet kuris bet kokios galios pozicijos asmuo.

Aš perskaičiau, kad neskaitai muzikos. Kaip tai veikia?
Klausau ausies. Jis manė, kad mano fortepijono mokytoja išprotėja, nes aš niekada neišversčiau puslapių konstatuojamųjų dalių viduryje, ir ji žinojo, kad neskaitau muzikos. Tai keista įgūdis.

 

VIDEO: žiūrėti Angel Olsen muzikos vaizdo įrašą “Specialusis”

SUSIJĘS: Žiūrėti Jemima Kirke Kopijuoti savo fiktyvaus draugo “Swagger” šiame muzikiniame vaizdo įraše

Kas yra jūsų mėgstamiausi dizaineriai?
Aš dirbu su draugu Bailey Raynor projektuojant sukneles ir megztines mano kelionei. Mes nurodėme daugybę dalykų nuo 30-ųjų ir 50-ųjų metų, todėl jie atrodė šiuolaikiški, pavyzdžiui, prabangių suknelių su pieštuku sijonais vietoj ratų sijonų. Aš taip pat nešioju daug “Samantha Pleet”, ir aš myliu Sam Edelman mary janes ir Jeffrey Campbell platformas. Jie abu labai lengvai dėvi scenoje.

Tu nukreipi keletą savo muzikinių vaizdo įrašų. Ar tai kažkas, ko norėtumėte toliau siekti?
Tikrai. Man patinka nukreipti kažką, kuris nėra mano paties paveikslėlis. Man patinka, kaip redaktorius tampa svetimšaliu, žiūrint į medžiagą su nauja perspektyva.

Ar kada nors klystate dėl Olsen dvynių?
Uh-uh, ne. Pradžioje žmonės daug juokavo apie tai. Tai juokinga man. Visada yra kažkas, dėl ko galite pasimėgauti vardais, bet tiesa, kad aš niekaip nesusijęs su Olsensu. Aš iš tikrųjų priimtas. Aš pamiršta, kad pavardė yra pavardė!