Angela Scott biuras: kur Cate Blanchett ir Ellen DeGeneres nusipirka savo batus L.A.

Jei kada nors batų dizaineris žinojo, tai Angela Scott biuras. Su “Celebrity” klientais, tarp jų ir “Cate Blanchett”, “Ellen DeGeneres”, “Taylor Swift” ir “Julia Roberts”, “Scott” nuotrupai turi “It” mergaitę. Visa tai yra neabejotinas kietas veiksnys, nes naujasis “Los Angeles” pavyzdys yra toks pat akivaizdus kaip ” batai patys.

Jau parduodamas “Neiman Marcus” ir įvairiuose parduotuvėse, prekės ženklas atidarė savo pirmąją Kalifornijos parduotuvių centrą praeitų metų lapkričio mėnesį madingoje “Melrose Avenue”. Liukso spalvos paletėse, pavyzdžiui, kristalų šviestuvuose ir aukso apšvietimo priemonėse, apsilankymas parduotuvėje atrodo kaip vaikščiojimas į savo gyvenamąja patalpa. Parduotuvė yra “puikus būdas žmonėms žinoti, kokia yra” Angela Scott biuras “, tai, ką ji kvepia … tai mano būdas pakviesti mūsų klientą į mano namus”, – teigė dizaineris. Įrengtas neutraliomis atspalvėmis, akcentuojamomis iš žalumos, netgi tvirtina Martha Stewart, erdvė yra šviesi, erdvi ir sveikinanti.

SUSIJĘS: Kur rasti maudymosi kostiumėlius Kate Middleton ir Miranda Kerr Wear

Paprastai Scott pati apibūdino kaip “prabangų panką”, linija turi kažką visiems. Raudonieji auksiniai sparnai ir rausvos rausvos ir raudonos spalvos dryžuotų ožkūnų girly merginos laimės, o karinio užuominakio batai ar juodos lakinės odos spalvos kreipiasi į šiuolaikinius minimalistus. Visoje parduotuvėje tiek moterų, tiek vyrų batai rodomi pagal užsakymą pagamintus bronzos lentynos, kuriose taip pat yra kvepalų, skrybėlių ir marškinių iš keleto Kalifornijos dizainerių. Angela Scott biure tikrai turi viską.

Apie mūsų radarą dabar? “Hammonds” pasiūtas “Slip-on” sneaker ($ 195; theofficeofangelascott.com). Kovo mėn. Paskelbtame leidinyje minėti paveikslėliai, pateikti žemiau, paliekami kovo 13 d., Todėl pažymėkite savo kalendorius – jie bus greitai! Susipažinkite su kitais debiutais, laikydamiesi “Instagram” prekės ženklo kasdienio būgno.

SUSIJĘS: Naujas restoranas “Jessica Biel” Au Fudge ir jos prancūzų mergaitės svajonė

Avalynė Embed
Mandagumas

7975 Melrose Avenue; 323-424-077796; Theofficeofangelascott.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 51 = 54