Angela Bassetto nepriekaištingos odos paslaptis? “Mano mama”

Angela Bassett pakartotinai pateikia apdovanojimus užfiksuotus spektaklius ekrane, tačiau dar vienas dalykas, dėl kurio kiekvieną kartą, kai ji išvaizda, gali padėti, bet stebuklas: jos oda. 57 metų aktorės odos spalva paneigia savo amžių ir neapsaugo kosmetikos, tai nėra magijos dalis. “Aš ne tas asmuo, kuris nešioja daug makiažo, išskyrus tuos atvejus, kai turiu tai padaryti, kai turėsite stiprinti ampinę, todėl aš tiesiog norėčiau išlaikyti odą švarią ir geros formos, kad galėtumėte tiesiog eiti be jos, “Ji sako Stiliuje.

The Amerikos siaubo istorija: viešbutis Žmogus, kuris kasdien drėkina ir vengia lazerio gydymo, kredituoja vieną asmenį, ypač parodydamas jos odos priežiūros lynus: “Mano mama,” sako ji. “Labai jauni ji privedė mane į dermatologą, taigi ji tapo tik dalimi apie kurį aš buvau, apie devintojo laipsnio supratimą “, – priduria ji. “Ji išvedė mane iš mokyklos, o mes einame į dermatologą – devintojoje klasėje! Tai moteris, kuri kasmet sukūrė tik 13 000 JAV dolerių, bet ji jai buvo svarbi “.

Bassetas teigia, kad mama pradėjo duoti ją dermatologui dėl prastos jos šeimos su odos priežiūra. “Kai ji pamatė, kad turėjau problemų, tai, ko gero, kas eina kiekvienas mažas paauglys, panašu į” Uh-uh! Ne šokoladas! Nėra lustai! “Tai, ką jie tuo metu galvoja.”

SUSIJĘS: išsiaiškinkite, kokia “talentinga ir miela” žvaigždė Angela Bassett norėtų savo kitoje vakarienėje

Ar žvaigždė naudoja savo žinias, kaip padėti kitiems? “Aš dirbu linijoje, todėl, tikiuosi, tai bus kitais metais”, – sakė ji. “[Tai yra] tiesiog odos priežiūra, nesvarbu, ar tai kremai ir naktiniai kremai, ir dienos kremas bei valiklis. Mes dirbame su gydytoju, kuris tapo draugu dar darbuose. “

Apie šį projektą Bassett gali būti glaudžiai susijęs, tačiau mes nekantriai laukiame to, kas toliau.