Angela Bassett dėl ​​Amerikos siaubo istorijos: viešbučio finale: “Aš noriu žudyti grafionę!”

Auksinė “Globe” laureatė aktorė Angela Bassett smarkiai sulaukė mūsų dėmesio trijų sezonų vykdomojo prodiuserio Ryan Murphy baisu hit televizijos šou, Amerikietiška siaubo istorija, nukreipti viską nuo voodoo karalienės (Marie Laveau) Coven su cirko akcija su trimis krūtinėmis Freak Show. Ir nors neatsisakoma aktorė, kuri šiuo metu taip pat žvaigždė Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, žudo jį Ramona Royale, Grafienės (Lady Gaga) keršto buvusiam meilužiui Viešbutis, Nepamiršk, kad ji yra visų Murphy sklypų sukimo paslapčių.

“Na, mes esame tamsoje. Aš nežinau pabaigos “, – sakė Bassetas Stiliuje. Taigi, kaip tiksliai ji baigtų 5 sezoną, jei ji turėtų savo kelią? “Aš žinau pradžioje, sakiau:” Leisk man ją paimti! Noriu nužudyti grafionę! Manau, kad turiu būti Aukščiausiasis! O, atsiprašau, tai buvo Coven. Bet mes visi klausėme, kas yra Aukščiausiasis? Viena karaliene! Ir aš maniau, kad tai turėtų būti Marie Laveau. Manau, tai turėtų būti Ramona Royale; bet aš nežinau, jis ketina surasti šmaikštus “.

Žinoma, Bassett gali norėti ištrinti Grafenę iš jos gausiai puoštos apartamentų, tačiau nėra jokio priešiškumo tarp aktorės ir pop žvaigždės IRL. “Ji surengė vakarienę, kol mes visi pradėjome filmuoti, o tai buvo labai protinga, – tik šiek tiek obligacijos, tik šiek tiek ledlaužio, nes mes ne visi kartu dirba tuo pačiu metu”, – sakė ji. kraujo tematikos vakarienės “Gaga” Viešbutis mesti “Ji yra maloninga, maloninga šeimininkė, iš tiesų maloninga, tikrai šilta, natūra, kaip ir šeima. Ji yra šeimos mergaitė … Tai tikrai apie ją, kad jūs jausitės kaip namuose. Dabar ji dramatiškai tai darys: dramos! Ir nuojauta! Bet jūs jausitės taip namuose. “

SUSIJĘS: Amerikos siaubo istorija: viešbutis “Recap-Love”, “Revenge” ir “Kas kambaryje” 33

Nepaisant to, kad ne kameroje naudojama chemija, tikėtis, kad būsimos ekrano akimirkos bus gory. Basseto kreditai Viešbutis’“Sunsung” herojai, specialiųjų efektų kolektyvas, dėl kraujo praliejimo veiksmų scenų patikimumo. “Jie daro visa tai šlykštus, sukuriant visą šį chaosą ir siaubą – tai yra įdomu matyti jų asmenybes ir pamatyti meniškumą apie tai, ką jie sukūrė, ir apie tai, kaip jie vyksta”, – priduria ji. “Tai smagu, kol jūs turite atlikti vieną iš kraujo vonia scenos. Ir iki šiol man buvo sutaupyta didelė dalis “.

SUSIJĘS: Watch Lady Gaga ir Tony Bennett suvieniję “Barnes & Noble” naujojo šventinio kampanijos vaizdo įrašą

Ar galime tikėtis vieno paskutinio atskleidimo? “Aš tikiu,” Bassett coyly pasiūlė.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 75 = 76