Andrewas Garfieldas stebuklas, kodėl jums tiek daug rūpi jo barzda

Ponios, jei nepastebėsite, Žmogaus voratinklis turi barzdą.

Andrewas Garfildas išauga iš savo pūkų, kurdamas urveikį ieškodamas naujo vaidmens, kurį jis parodė mums šiais metais Toronto tarptautiniame kino festivalyje. (Mūsų nuovoka yra tai, kad tikriausiai yra Martin Scorsese’s Tyla, kuriame jis nusprendė žaisti jėzuitų kunigą nuo 17 amžiaus.) Tuo metu, kai mes kalbėjome su juo, jis buvo Kanados mieste, kad reklamuotume savo filmą 99 namai, kuri apibūdina neigiamą vaizdą apie tuos, kuriuos paveikė nacionalinė būsto krizė. Kalbant apie jo veido šukes nebuvo prioritetas. Bet jis privalėjo.

Jo priežastis: “Aš niekada maniau, kad galėčiau tai padaryti”, – sakė jis. “Ir man patinka. Taip, tai yra vaidmuo, tačiau aš naudoju tai kaip pasiteisinimu tik todėl, kad man patinka “. Jis taip pat sakė, kad rūpinasi veido plaukais, naudodamas rūko balzamą, kuris” jį ramina ir išlygina “.

Tačiau tai nėra didelis įvykis, – pakartojo jis. “Tai kvaila, kad visi kalba apie barzdą, pavyzdžiui, barzdos yra toks keistas dalykas”, – sakė jis. “Visi klausia apie mane ir komentuoja tai”.

Yra dar viena priežastis, dėl kurios jis iškasia: “Skutimosi blogiausia”.

FOTO: Andrewas Garfieldas “More Stars” “InStyle” TIFF studijoje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 7