Ana Kendrick atskleidžia, kad Emily Blunt buvo jos geriausias draugas į lauką prie miško

Kuo daugiau pasakojimų, kuriuos išgirsime iš scenos Į mišką, tuo labiau mes įsitikinę, kad tai buvo didžiausias rinkinys ir kietiausias kada nors. Anna Kendrick įrodė, kad dar kartą aplankė Žiūrėti, kas atsitiks antradienį ir pasidalino keistais nuostabiais akordais apie jos žvaigždes su šeimininku Andy Cohenu.

SUSIJĘS: Anna Kendrick apibūdina, kaip Chrisas Pine (ir korsetas) padarė ją prarasti į rinkinį Į mišką

Visada žavėjanti ir atvira aktorė grojo “Cinder-TELL-a”, žaidimas, kuriame turėjo išleisti istorijas apie savo kolegos Į mišką aktoriai. Kendrickas, kuris susirūpinęs, kad Jake Gyllenhaal nenusileidžia į “bauginančią mintį”, kad Jay Gyllenhaal pasitraukė iš gamyklos, pasidalino su tuo, kad surastų BFF Emily Blunt. “Ji yra tikra savirealizacija”, – sakė ji apie “Blunt”. “Tu manai, kad ji turėtų būti kieta ir angliška bei ledinė. [Bet] ji yra tokia gal, kuri mėgsta šurmulį, ir aš tai dėkoju.”

SUSIJĘS: gaukite Anna Kendrick’o spalvingą Į mišką Premjera makiažas 

Kendrickas, kuris dėvėjo jai spindinčią trumpą rankovių “Carbon” suknelę ir “Christian Louboutin” siurblius WWHL išvaizda pasidalijo panašią meilę Meryl Streep. Paklaustas, kaip Meryl mylimasis “Oskaro” nugalėtojas, Kendrick patikino: “Ji ne tai, kad Meryl. Tu manai, Meryl, ir tu manai, kad ji bus šalta ir karališkesnė, ir tu turi pasikalbėti su ja apie labai rimtus dalykus. Ji tiesiog nori turėti alaus ir kalbėti apie “MTV Movie Awards”. ” Ji pridūrė: “Ji tiesiog broliška”.

Žiūrėkite visą segmentą, kuris apima įžvalgas apie tai, ką Chris Pine (“Cinamon ir pieva”) kvepia ir ką Johnny Depp valgys iš amatų paslaugų stalo (“Vienaragis poops!”) – čia:

FOTO: žr. Anna Kendrick “Geriausias stiliaus akimirkas”