Amerikos siaubo istorija: “Recap-Love”, “Revenge” ir “What’s in Room 33”

Jei šį sezoną ieškote daugiau seksualių, kruvinų scenų Amerikos siaubo istorija: viešbutis, praėjusią naktį epizodas nepasitenkino. Šeštasis epizodas, pavadintas “33 kab.”, Prasideda 1926 m., Kai Lady Gaga grafionė Elžbieta apsilankė gydytojo biure nutraukti nėštumą. Tačiau operacijos metu vaikas sulaukė dar negimusio vaiko (tariamai tik tris savaites nuo nėštumo), įrodydamas, kad Elizabeth gali pagimdyti vampyrų vaikus taip pat lengvai, kaip ji gali paversti įprastus vaikus į vampyrus.

AMERIKANAS HORROR STORY --
Ray Mickshaw / FX

Tada mes supjaustėme daugybę santykių, žydančių, pradedant nuotaikingos scenos su Denis O’Hare’s Liz Taylor (aukščiau) ir Tristan (Finn Wittrock) lovoje kartu. Pora tampa emocinga, kai supranta, kad jie įsimyli, bet jie yra per daug baiminasi pasakyti grafionei apie savo išdavystę jai.

Pereiti į kitą “Hotel Cortez” kambarį, kuriame taip pat yra ir grafionė ir “Will Drake” (“Cheyenne Jackson”). Elžbieta nusprendžia, kad jos vaikinas, Tristanas, įjungia ir šauna teksto pakelti aukštyn, kurį jis įpareigoja beveik akimirksniu, paliekant Lizą už.

SUSIJĘS: Amerikos siaubo istorija: viešbutis: Kraujo Martinis ir kailiniai paltai

Tuo tarpu “Lowe” šeima ir toliau kris. Po to, kai John Lowe (Wes Bentley) atsibunda savo vampyro sūnui savo lovoje, jis seka jį žemyn į viešbučio rūsį ir mato karstus tuščiame baseine. Kai Chloe Sevigny’s Alex (žemiau) mano, kad vyrą pasiliko salėje, ji įtikina jį, kad turi psichozinę pertrauką.

AMERIKANAS HORROR STORY --
Ray Mickshaw / FX

Cut Elizabeth dėvėti gražus baltas šifono suknelė, mes pagaliau pamatyti, kas yra už durų į kambarį 33. Grafienė yra tucking savo vampyro kūdikis, kuris dar atrodė amžiaus nuo tada, kai jis pirmą kartą užpuolė slaugytoją tik tris savaites į jo kūryba. Elžbieta veda į miestą su Will Drake (žinoma, kad jis jį beprotiškai pamirštys su ja), ir tai, kai jos du egzaminai daro savo judėjimą.

Ramona (Angela Bassett) ir Donovanas (Matt Bomer) yra linkę keršyti ir nusprendžia, kad geriausias laikas tai padaryti yra tada, kai grafionė yra ne mieste. Pasirodo, geras senas Irisas (Kathy Bates) taip pat yra skirtas nuotykiui. Kai Ramona (žemiau) Prašo ką turi Dotarłeś į ją, ji atsako, “Apie šešias pintos O-neigiamas”, nuoroda į prastos Hipster berniukas (Darren Criss) ji nužudė ką tik dieną prieš (ir kas, mes vėliau suprasite, vis dar ieško už savo kaštoninė netgi po gyvenimo).

AMERIKANAS HORROR STORY --
Ray Mickshaw / FX

Donovas atsiskleidžia iš dviejų kerštingų moterų ir patenka į du negyvus Švedijos turistai iš Epizodo 1, kurių šventyklos akivaizdžiai klajojo visą viešbutį. Jis paaiškina dviem blondinai europiečiams, kad jiems reikia rasti savo “tikslą” ir kad jie negali išeiti iš šio amžinybės ciklo, kol tai neįvyks. Abi merginos šį tikslą interpretuoja kaip viliojančius žmones, o po to jas žudo, pirmiausia pasirodo buržuaziniam žmogui, pavadintam p. Wu. Jų antrasis kaltininkas yra labai girtas ir lengvai įsitikinęs John Lowe, kurį jie bando nužudyti; tačiau jis kovoja atgal ir įeina į viešbučio vestibiulį nuogus ir padengtas krauju.

Tuo metu Jonas pasitraukė iš viešbučio ir pagaliau nusprendė eiti ir gauti savo seniai prarastą dukterį Scarlettą (Shree Grace Crooks) iš močiutės namų, kad atgabentų ją namo. Tačiau kai jie sugrįžta namo, jie atranda Grafės blogio vaisiaus demoną, Baltramiejų, kuris, prieš išeidamas iš viešbučio, paslydo į Jono lagaminą, o detektyvas stengiasi jį nušauti. Policija nėra patenkinta savo psichine būkle, ir Aleksas atvyksta į sceną tik laiku, kad nusiųstų Scarlett į savo močiutę. Tačiau, prieš atgręždamas į Cortezą, Alexas suranda Bartholomew krūmais ir atneša jį namo.

SUSIJĘS: “Chloe Sevigny” patiekalai ant jos visą laiką mėgstamiausių porų džinsų (taip pat, kai ji dovanoja savo senus žmones)

Atgal į viešbutį, Elizabeth grįžta iš Paryžiaus ir sėdi, kad galėtų kalbėtis su Liz Taylor ir Tristan apie savo naujai atrastą meilę. Ji dėvi žaismingą žalios spalvos suknelę su savo parašytuoju skustinomis pirštinėmis, kai ji išpilia gėrimus ir sako, kaip “emocija yra skonio burnoje” ir kaip išdavystė yra vienintelis skonis, kurio ji nemėgsta. Galų gale ji, atrodo, įleidžia ir leis Lizui “turėti šį” (kalbant apie Tristaną), bet ne ilgai, nes ji skubiai perpjovina modelio gerklę, norėdama pasakyti, kad niekas niekada neturėtų pavogti savo berniuko žaislų.

Epizodas uždarytas, kai Elizabeth grįžta į 33-tą kambarį su kūdikiu Bartolomeu ir mūsų pirmas gera žiūri į jį visą epizodą. Pasirodo, mes daug nepasiekėme: demonas vaisius atrodė lygiai taip, kaip tikėtina, kad atrodys demono vaisius, kuris nėra labai mielas.

Keletas pamokų, su kuriais mes sužinojome: nesukurkite Elizabetho vyrų, bandykite ne mirti viešbutyje “Cortez”, nes jūs niekada neatsisėsite ir, visų pirma, nepasitikite B kambariu 33.

Sugauti Amerikos siaubo istorija: viešbutis FX, trečiadieniais, 10 val. ET.