Amanda Peet: Sesijų žaidimas sukelia rimtų santuokos problemų

Karjera žvaigždė Amanda Peet turi daug slaptumo santuokoje susidoroti dėl jos vyro Davido Benioffo, kaip HBO kūrėjo ir pasirodymo Sesijų žaidimas. Aktorė pasakojo Conan’ui O’Brien’ui antradienį savo pasirodymui, kad serija sukūrė nenumatytas santykių problemas, ypač su naujausia Jon Snow’o (Joną Sniegą) (kurią vaidino Kit Harington).

“Aš pradėjau matyti internete, praėjusio sezono pabaigoje, šiuos mažus dalykus apie Joną Sveną”, – sakė Peetas. “Aš pradėjau klausytis” Ar kažkas nutiks Jon Snow? ” ir aš turėjau daug pokalbių su Davidu, kur aš iš esmės sakiau: “Jei tai padarysi, kitą dieną aš tiesiog nebus čia. Aš pakuosiu savo krepšelius ir paliksiu, nes aš myliu Joną Snovą ir aš taip pat su juo ir tu padarei mane būti su juo ir dabar tu negali jo paimti, nes tai tik pigiai ir kvailai! “

SUSIJĘS: Amada Peet iš pradžių minties Game of Thrones buvo bloga idėja

Benioff patikino, kad šis personažas buvo gerai, net kai Peetas pastebėjo, kad Haringtonas realiu laiku nugrudė plaukus (tai reiškia, kad aktoriui nereikėjo ilgi plaukai, kad Joną Sniuvį būtų ilgesnė). Peetas privertė savo vyrui nusiųsti jos nuotrauką Benioffą ir Haringtoną su savo Sesijų žaidimas plaukai ir jis laikėsi – bet akivaizdu, kad tai visi buvo ruse. “Po dviejų savaičių jis mirė, jis mane apgaudė!” sakė Peetas. “Tai yra tai, su kuo turiu reikalų mano santuokoje!”

SUSIJĘS: Watch Amanda Peet Show Its Sweet “Old Mom” ​​šokių judesius

Taigi, kaip Peetas ir jo kūrėjas D.B. Weiss žmona, Andrea Troyer, reaguoja prieš savo partnerius? “Mes iš esmės sukūrėme intervenciją su jais. Mes sakėme:” Tu geriau suvoki būdą, kaip jį grąžinti. Nesvarbu, kas tai užtruks, man visai nesvarbu, kaip tu tai darai, tiesiog turėsi tai padaryti “. Arba, ponios grasino, du vyrai turėtų planuoti tiesiog turėti romantiškus santykius tarpusavyje.

Žiūrėti Peet kalbėti apie ją Sesijų žaidimas Ultimatumas vyrui aukščiau pateiktame vaizdo įraše.