Aly Raisman, Yara Shahidi ir Rachel Platten savo apatiniame marškinėliai už Aerie’s nepakitusios kampanijos

Aly Raisman Aerie Campaign
Ali Mitton 

Olivia Bahou

2018 m. Sausio 25 d., 11:45 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Aly Raisman, Yara Shahidi ir Rachel Platten visi tik gavo galingą naują koncertą. Atskleidžiami feministrai yra trys nauji “AerieREAL” vaidmenų modeliai, kurie kartu su savo kolegos prekės ženklo ambasadoriumi “Iskra Lawrence” vaidina visiškai neįgyvendintą šios prekės ženklo pavasario kampaniją..

“Aerie” kampanija, kuri prasidėjo ketvirtadienį, skatina kūno pozityvumą, parodydama keturias apatines ponius iš visų jų šlovės, nesvarbu, ar jie buvo purvini. Bet paveikslų kūrimas yra ne vienintelis būdas, kaip paskatinti jiems suteikti daugiau galimybių naujiems vaidmenims. “AerieREAL” vaidmenų modeliai surengs diskusijas apie parduotuves ir sukurs išskirtinius produktus, kurių 100 proc. Pardavimai vyks į pasirinktas labdaros organizacijas.

“Yara, Aly, Rachel ir Iskra tikrai įkūnija” AerieREAL “, o tai reiškia būti stiprios, patikimos ir laimingos jūsų odoje”, – teigė Jennifer Foyle, “Aerie” pasaulio prekės ženklo prezidentas. “” Aerie “, mes tikime autentišku, tikru grožiu ir niekada nešluosime savo modeliais. Dabar, daugiau nei kada nors anksčiau, mes norime paskatinti moterys visur jaustis galinčiomis pasinaudoti savo unikalių savybių ir gražių REALIų save. “

VIDEO: kaip ir jūs, Yara Shahidi yra apsėstas su savo Fanny Pack

Laikykitės slinkties, pamatysite spalvingus kampanijos vaizdus ir girdėsite iš šių įgaliotų merginų savo žodžiais.