“AllSaints” pirmoji didžioji rankinės rankinės kolekcija atrodo tik kaip markės baikerių striukės

“AllSaints” yra žinoma, kad vestuvių vestuvių suknelė, suknelės ir džinsai atneša į rinką vieną iš etiketės, išleidžiamos tik išleidusios rankinės, kad užbaigtumėte gatvės stiliaus išvaizdą. 21 metų britų prekinis ženklas ką tik išleido savo pirmąjį pilna apimties rankinių kolekciją, siūlančią 48 stilių, t. Y. Iš totes ir raiščių iki sankabų ir mini maišelius, kurie dabar yra prieinami us.allsaints.com ir rugsėjo mėnesį pateko į parduotuves. Pasak kūrybinio direktoriaus Wil Beedle, linija, kuri svyruoja nuo 148 iki 428 dolerių, pradeda naują epochą. “Ši kolekcija išreiškia nenuoseklų” AllSaints “rafinuotumo jausmą”, – sako jis Stiliuje.

Tačiau, nors linija vystosi, prekės ženklo parašo stilius vis dar buvo įkvėpimas, o vienas viršutinių drabužių gabalas vaidino labai svarbų vaidmenį kūrybos procese. “Mes paėmėme dviratininkų striukes ir išvertėme jų požiūrį ir dizainą į šias rankines”, – sakė Beedle. “Taigi kolekcija išreiškia pasitikėjimo moteriškumą” AllSaints “požiūriu industrinis požiūris.”

SUSIJĘS: šie 5 miniskirtukai ir mini maišai yra pernelyg žavingi

Visi šventieji - Embed - 4
Mandagumas

Nors krepšiai laikosi “AllSaints” parašo išvaizdos, etiketė šiek tiek keitė dalykus, kai kalbama apie išsamią informaciją. “Mes juos pavertėme visai nauja ir unikalia”, – sako “Beedle”. “Minimalūs užtrauktukai ir grandinės yra rafinuoti ir elegantiški, užtrauktos odos dangos, įspaudžiamos logotipai yra paslėptose arba netikėtose vietose, o funkciniai susiuvimo ir susegimo reikalavimai tampa dizaino pasiūlymo esme.”

Visi šventieji - Embed - 1
Mandagumas

Kitas įkvėpimo šaltinis buvo Rytų Londono apylinkė, kurioje įsikūrusi prekės ženklo kūrybinė studija. Vadinamas “Kapitalo kolekcija”, linija suskirstyta į keturias skirtingas šeimas, kurios nurodo Rytų Londono gatves: “The Paradise”, “Fleur de Lis”, “Darling” ir “The Club”. “Kaimynystės nuolat besikeičianti fizinė aplinka per pastaruosius dešimtmečius stebėjo tokius nepaprastus pokyčius ir tai yra nuolatinis įkvėpimo šaltinis”, – sako Beedle. “Rytų Londonas ir toliau vystosi atvirai, o natūralu, kad mes galėtume pavadinti rankinių šeimos po gatvėmis, esančiomis gretimame mūsų studijos spindulyje, tai buvo kaip meilės laiškas į Rytų Londono praeitį, dabartis ir ateitis “.

Visi šventieji - Embed - 1
Mandagumas

Ir nors kiekvienoje kolekcijoje esančioje rankinės šeimoje yra kažkas kitokio pobūdžio nei lentelėje, kiekviena iš jų įkūnija prekės ženklo parašo išvaizdą. “Mums patinka galvoti, kad mes tiesiog sukuria uniformą, bet be vienodumo”, – sako Beedle. Taigi, nors “Fleur de Lis” grandinės pečių sąnarys (viršuje, 298 doleriai) “gali būti ir subtilus, ir kietas”, “Paradise North South Tote” (pavaizduotas toliau, 348 $) yra “rafinuotas ir funkcionalus”. prekės ženklo galutinis tikslas yra tas pats. “Ši kolekcija yra pakankamai įvairios, kad galėtumėte išreikšti asmenišką stiliaus jausmą ir požiūrį pasirinkdami rankinę ir dėvėkite ją savo personažui ir gyvenimo būdui”, – sako Beedle. “Aš myliu idėją, kad moterys viską sumaišys ir netikėtai atrodys”.

Visi šventieji - Embed - 2
Mandagumas

SUSIJĘS: Kodėl visi vis dar yra visiškai apsėstas šiais Stuart Weitzman Sandalais