Alicia Vikander įrodo, kad ji yra gatvės stilius “Pro”

27 metų Oskaro nugalėtojas Alicia Vikander greitai įrodė, kad yra Nicolas Ghesquière “galutinis mūza, vaidinantis meno vadovo sporto ir futuristines” Louis Vuitton “kampanijas ir praleidžiant pirmąją eilę prekės ženklo takais. Ir nors didžioji dalis to, ką ji dėvi, yra visiškai naujoji, aktorė, atrodo, ėmėsi įkvėpimo iš praeities savo naujausiam neveikiančiam ansambliui.

Sekmadienį Vakarų Holivudo valstijoje, Kalifornijoje, Vikander pasitraukė nuo jos vienodo tipo raišto kilimėlių ir sukūrė itin paprastą, tačiau itin stilingą išvaizdą, kurį sudarė puikiai pritaikyti mėlyni džinsai, kulkšnies juostos sandalai, visiškai violetinės nėriniai viršuje ir pernelyg atvira “Louis Vuitton” “Petite Malle” mikrofono rankinė su visais juodais.

Taigi, kur mes manome, Vikander kreipėsi dėl idėjų? Jei atidžiai žiūrėsite, stilistas primena kelis pasakytus kilimo ir tūpimo takus, atrodo, kad buvęs “Louis Vuitton” meno vadovas Marcas Jacobs nusiųstas 2014 m. Pavasario kilimo ir tūpimo takui už jo galutinę Paryžiaus markės kolekciją.

FOTO: Alicia Vikander Red Carpet Style

Ši išvaizda neabejotinai nusipelno nuolatinės ovacijos.