Alessandra Ambrosio siūlymai atsisveikina su “Adriana Lima”, kaip tik “Victoria’s Secret Model Can”

Pasibaigus paskutinio “Victoria’s Secret” mados šou pirmadienio takeliui, Alessandra Ambrosio ir toliau sakė, kad atsisveikino, nusiųsdama duoklę vienam iš savo “Angel besties”, kol ji buvo.

tk
Matt Winkelmeyer / Getty Images

Šis modelis pasidalino savo ir kolegos VS veterinarijos Adriana Lima nuotrauka iš šio metų mados šou savo Instagram istorijoje antradienio vakarą, kuri parodė, kad dvi iš jų laikydamos rankos ir mirksinčios šypsenos kilimo ir tūpimo tako gale, koordinuodamos kelio, peep piršto batai.

“Tai buvo garbė dalintis tiek daug ypatingų akimirkų, susijusių su kilimo ir tūpimo taku su tavimi,” Adrianalima! “Meilė jums”, – ji pavadino ją. “Duo” paskutinis podiumas kartu su šio metų pasirodymu buvo tinkamas “Ambrosio” pabaigos etapas, atsižvelgiant į tai, kiek kartų du “Victoria’s Secret Fashion” šventės metu sujungė jėgas, kai kyla sunkių pasivaikščiojimų.

TK
alessandraambrosio / instagram

Jie net sukrėtė podiumą, taip pat sukrėtusį brangiausią fantastišką liemenėlę.

NAUJIENOS: Alessandra Ambrosio rašo “Emotional Goodbye to Victoria’s Secret” po 17 mados šou

“Ambrosio” atsisveikino su Lima, atsisveikino su savo laiku su “Instagram” prekės ženklu, dalydamas nuotrauką su raudonomis nėrinių liemenėlėmis ir kelnaitėmis, šventiniais daugybe spalvotais, plunksniais sparneliais ir sudėtingomis peep-toe batai. “Žodžiai negali apibūdinti, kaip aš dėkoju už tai nuostabiam prekės ženklui, kuris įkvepia mane ir moteris visame pasaulyje”, – pavadino “Snap”.

tk
Timuras Emekas / “FilmMagic”

“Mano drąsiausiomis svajonėmis aš niekada negalėčiau įsivaizduoti, kaip sekasi” Victoria Victoria’s Secret Fashion Show “, – tęsė ji. “Ačiū Edas ir visa mano Victoria’s Secret šeima, kad šie atsiminimai būtų nepamirštami. Praėjusią naktį buvo toks emocingas, kad atsisveikino su mano #angel seseriais, bet mes sukūrėme didžiausią ir geriausią pasirodymą. Aš negalėjau to padaryti be visų mano gerbėjų meilės ir paramos. Tai suteikia didžiulį pasididžiavimą tapti “Victoria’s Secret” judesiu! Aš visada būsiu džiaugsmas tau! Mylėsiu tave amžinai.”

Ambrosio pasidalijo dar viena nelengva nuotrauka, kurią kelia ant KTT kitos VS Vet Lily Aldridge. “” @ Victoriassecret “išžudė su kvailiausiu angelu @lilyaldridge #VSxBALMAIN #vsfashionshow”, “ji parašė kartu su ja.