Aktorius atsiprašo už gąsdinimus Tweet Apie Barron Trump, kuris sukėlė Melania skambinti slapta tarnyba

Aktorius Peteris Fonda išleido išpraustą už grasinančią tweeter apie 12 metų pirmąjį sūnų Barroną Trumpą. 

Trečiadienio rytą 78-erių metų Jono Fondos brolio ir vėluojančios Holivudo legendos Henrio Fondos sūnus iššovė keletą kritinių tweets apie Pirmąją šeimą dėl “Trump” administracijos nulinės tolerancijos imigracijos politikos, dėl kurios buvo atskiriama tūkstančių imigrantų vaikų iš savo tėvų.

29-oji Annual Palm Springs International Film Festival Film Awards Gala - Arrivals
Albertas E. Rodriguezas / “Getty Images”

Įžeidžiantys tweečių apie Barronai skaitymai visose dangtelėse: “Mes turėtume pasimatuoti BARRONĄ iš savo motinos armijos ir uždėti jį su pėdopilais ir pamatyti, ar motina tęsis prieš GIANTINĘ ASSHOLĄ, KURIĄ JŪS PATIRTI”. Čivināšana nuo šiol buvo ištrinta.

Iškart po pranešimo pirmosios ponios komunikacijos direktorius Stephanie Grisham paskelbė pareiškimą, kuriame jo žodžiai “serga ir neatsakingi”, ir pridūrė, kad Melania susisiekė su “Secret Service”. 

“Fonda” taip pat gavo neigiamą reakciją iš kitų “Trump” šeimos narių, įskaitant Donaldą Trumpą, jaunesnįjį, kuris pavadino socialinę žiniasklaidą “serga” aktoriumi. Donas Jr. paragino “Sony Pictures” sustabdyti “Fonda” būsimojo filmo išleidimą, Ribos, lyginant situaciją su Roseanne’o Barro racistine tweetie, dėl kurios buvo panaikinta jos pavadinta “ABC sitcom”. 

Pagal Holivudo reporteris, “Sony Pictures” pasmerkė Fonda žodžius, pavadindama jo teiginį “bjaurus, neapgalvotus ir pavojingus”, tačiau žengs į priekį su filmo išleidimu. Ribos, kuris žvaigždes Christopherį Plummerį ir pamato “Fonda” pagalbinį vaidmenį, premjera įvyko anksčiau šiais metais pietuose iš pietvakarių ir penktadienį atidarys tik penkis teatrus..

“Fondos” paskelbtame pareiškime Fonda sakė: “Aš tweeted kažką labai netinkamą ir vulgarus apie prezidentą ir jo šeimą, atsakydamas į niokojamą vaizdą, kurį aš žiūriu televizijoje”.

SUSIJĘS: Štai vienas būdas išlaikyti šeimas kartu – ir mes žinome, kad tai veikia

Jis tęsė: “Kaip ir daugelis amerikiečių, aš labai jaudinantis ir išgąsdinęs situaciją su vaikais, atskirtais nuo jų šeimos prie sienos, bet aš nuėjau per toli. Tai buvo klaidinga, ir aš neturėčiau to padaryti. Aš iš karto apgailestavo dėl to ir nuoširdžiai atsiprašau šeimos, už ką pasakiau, ir bet kokie skauda mano žodžiai. “

Trečiadienio popietę prezidentas Trumpas priėmė vykdomąjį įsakymą, kuris sustabdytų vaikų atskirtį nuo tėvų. Tačiau, tęsdamas savo “nulinės tolerancijos” politiką, migrantai (įskaitant ir vaikus), kurie neteisėtai kiria sieną, vis tiek sulaikomi, tačiau jie bus laikomi šeimomis.