Ačiū, Laverne Cox, už mus rodydami Beyoncé rašytą tekstą

Nepaisant to, Beyoncé galėjo jį viską išmesti Limonadas-Love, netikėjimas, gyvenimas prožektoriuje ir jos šaknys iš Teksaso – vis dar yra knygos vertės, apie kurią mes nežinome apie žvaigždę. Ar ji daugiau iš “Netflix” ir šalčio tipo gal, ar ilgai vaikšto paplūdimyje savo daiktu? Jei tik mes galėtume ją paskambinti.

Ir nors mes galėtume apsvarstyti apie savo interesus amžinai, viena nauja intelekto tibetiška lydoma mūsų širdyse. Trečiadienį, Rocky Horror Picture Show žvaigždė Laverne Cox paėmė į “Instagram”, kad iki šiol galėtų pasidalyti vienu iš savo populiariausių pranešimų. Iš esmės “Beyoncé” atsiuntė “Cox” nuostabų orchidinį susitarimą kartu su ranka užrašyta pastaba, padėkodama aktorei už jos Lūpų sinchronizavimo mūšis Destiny’s Child “Lose My Breath” pasirodymas (žiūrėkite čia).

Taip, gėlės yra gražios, bet dabar mes oficialiai žinome, kad tai yra labai panašus į jos scenos išvaizdą, karalienės Bey’s femanship yra certifiably point.

Cox užfiksavo savo nuotrauką: “Ačiū Beyoncé už tokį apgalvotą gestą. Jums to neprireikė, bet tai reiškia tiek daug, ką padarė. “

Tiesa, ji neturėjo, bet iš tikrųjų ji padarė. Coxas tęsė: “Aš esu labai laimingas, kad jums patiko” # lipSyncBattle “duetas” Destiny’s Child “. Jūs žinote, kad gyvenu viską, ką darai. VISKAS! Ačiū, ačiū, ačiū!!!!

Kai dirbate “#Doubt”, jūsų nauja CBS teisinė dramos premjera pasirodys 2017 m. Ir gaus gėlių bei karalienės Bey “@beyonce” rankinę kortelę. Ačiū Beyonce už tokį apgalvotą gestą. Jums nereikėjo, bet tai reiškia tiek daug, ką jūs padarėte. Aš taip džiaugiuosi, kad jums patiko #LipSyncBattle dievas į “Destiny’s Child”. Jūs žinote, kad gyvenu viską, ką darai. VISKAS! Ačiū jums, ačiū, ačiū !!!! ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ Ačiū @dreamadew, kad galvojau fotografuoti, kad dokumentuotų mano akivaizdų šoką ir netikėjimo momentus atidarę kortelę. Ačiū @farmercarla ir @theladydeja už mane laikydami, todėl aš nesiliaujau į grindis, nes prarado kontrolę savo kūno. Dėkojame, kad įrodinėjate vandenį, kad išlaikytumėte šią makiažą taktikoje, todėl turiu greitai grįžti. Ačiū @spikelsb už tai, kad tai įvyks Wow, kas dieną! Dievas yra geras!!

Nuotrauka, paskelbta “Laverne Cox” (@lavernecox)

Tada žvaigždė linksmino ir padėkojo savo draugams, kad užfiksuotų savo reakciją gauti puokštę savo būsimoje CBS dramoje, Abejotinas. “Ačiū jums atsparus vandeniui tušą, kad išlaikytumėte šią makiažą taktikoje, todėl turiu grįžti greičiau”, – pridūrė ji.

SUSIJĘS: Beyoncé Just Went Šalis su Dixie Chicks, Y’all-ir mes norime daugiau

Bet ką tiksliai rašė Beyoncé? “Laverne, ačiū už tai, kad palaimino šį pasaulį savo slayage. Tu buvai nuostabi Lūpų sinchronizavimo mūšis. Meilė, Beyonce “. Išmeskite mikrofoną.

SUSIJĘS: 9 “Beyoncé” citatos, kad jus per dieną

“Beyoncé” turi ypatingą proginę rankų darbo užrašų kūrimą. 2012 m. Žvaigždė paėmė rašiklį į popierių, kad pasidalintų savo susižavėjimu dėl kitos sėkmingos moters – pirmosios ponios Michelės Obamos. “Aš didžiuojuosi, kad mano dukra auga toje pasaulio vietoje, kur ji turi tokių žmonių, kaip ir tu, kad pažvelgti”, – rašo ji.

Ugh. Ar mes galime taip pat gauti, Bey?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + = 7