Adele dainuoja Amy Winehouse širdies ritualą: “Kiekvieną dieną noriu, kad galėčiau iš jos išgirsti naują dainą”

Trečiadienį, rugsėjo 14 d., Būtų buvęs 33 metų gimtadienis britų dainininkė Amy Winehouse, o Adelė užtruko keletą minučių iš savo Bostono koncerto, kad pagarbėtų vėlai žvaigždės.

“Aš jaučiuosi tuo, kad aš jai prisiima tiek daug savo karjeros”, – kalbėjo minia iš scenos. “Jos pirmasis albumas, Frank-šis įrašas tikrai pakeitė mano gyvenimą. Aš nuėjau į muzikos mokyklą, kai man buvo 14 metų, kai buvau maždaug 15 su puse metų Frankas išėjo.”

“Aš ją žiūrėjau televizoriuje ar žurnalo nuotraukose su rožine elektrine gitara, ir aš maniau, kad ji buvo kieta motina”, – tęsė ji. “Dėl jos aš paėmiau gitara ir dėl jos aš parašiau mano paties dainos. Ir dainos, kurias pasirašiau, buvo dainos, kurias aš parašiau visiškai savarankiškai. Jei nebūtų jos, tai nebūtų buvę. “

“Aš akivaizdžiai patenkintas visa muzika, kurią ji paliko, nes ji yra visa genija”, – sakė Adelė. “Tačiau kiekvieną dieną aš norėčiau išgirsti iš jos naują dainą, todėl šįvakar norėčiau šią dainą skirti Amy Winehouse”.

SUSIJĘS: prisimindamas Amy Winehouse jos gimtadienį, grįždamas į savo gyvenimą nuotraukose

Prieš pradėdamas į kuklingą “Padaryti jums jaustis mano meilės”, Adele turėjo dar vieną pranešimą vėlai žvaigždė: “Mes mylime jus, visada bus”.

Su gimtadieniu amy x

Nuotrauka, kurią paskelbė “@adele”

Superstar taip pat pažymėjo dieną socialinėje žiniasklaidoje su nuostabiu šypsenėlių portretu “Winehouse”. “Su gimtadieniu, Amy X”, – rašė ji.

Žiūrėkite aukščiausiame vaizdo įraše pagarbą.