Adelė ant jos 3 metų senumo sūnaus Angelo: “Mano vaikas ateina pirmą kartą”

Adele gali būti beprecedenčiai įvertinta dėl savo naujojo įrašo, 25 (ir kiekvieno posūkio metu įrašus įrašus), tačiau dainininkė vis dar turi savo prioritetus tiesiai. Londone gimusi dainų šventė sustojo Šiandien šį rytą, kur ji atsisėdo su inkaro Matt Lauer, kad kalbėtų apie savo naujojo albumo sėkmę, taip pat apie savo gyvenimo pirmąjį asmenį, jos sūnų. 

“Tai gana didžiulis, bet tai neįtikėtina, – sakė Adelė Laueriui ir pridūrė, kad reakcija, kurią ji gavo iš” Rockefeller Center “gerbėjų šį rytą, yra” tokia graži, tai labai malonu “. Ir nors ji nesitikėjo tokio atsakymo į savo naują singlą “Hello” ar jos albumą, Adela pripažįsta, kad ji buvo šiek tiek daugiau pasiruošusi, nei ji turėjo su savo antrą albumą, 21. “Kai tai atsitiko 21, Buvau nepagarbus. Anksčiau manęs niekada nebuvo. Taigi aš jaučiuosi gerai pasirengęs šį kartą, taip “.

Tačiau yra vienas dalykas, dėl kurio pavyko išlaikyti dainininką, ir tai yra jo 3 metų sūnus Angelo. “Aš turiu vaikelį, kuris yra labiausiai įžeidžiantis dalykas, nes aš tikiuosi, kad tėvai žinos “, – sakė ji. Ir atrodo, kad abi turi gana artimą ryšį:”Mano sūnus visur ateina su manimi. Mes visi gerai. Jis pirmasis žmogus, kurį matau ryte, ir paskutinis asmuo, kurį matau naktį, ir atvirkščiai, todėl mes visi esame geri. Aš taip pat laiko jam, kaip aš visada turiu, tai viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių aš ilgai buvo toli, nes aš buvau kaip ne, mano vaikas yra svarbesnis, o mano vaikas ateina pirmiausia, o mano muzika yra antroji. Ir aš atėjau antroje vietoje “. Pasikalbėkite apie atsidavusią mamą. Žiūrėkite visą savo interviu žemiau. 

SUSIJĘS: The 11 Most Soul-Crushing Lyrics From Adele’s 25