Aš išbandžiau Kim Kardashiano mėgstamiausią “Selfie” redagavimo programą

Pasaulyje, kuriame savimonė vyrauja aukščiausia, atrodo, kad moterys ketina ekstremaliomis ilgis pasiekti puikų šūvį, nesvarbu, ar tai reiškia, kad laikrodžio rodyklės laikui pasibaigus ar rasti tinkamą apšvietimą. Ir dabar, dėka daugybe išblyškių, veido tobulinančių nuotraukų programų, yra galimybė be savaiminio makiažo be raukšlių ar dėmių. Čia aš išbandžiau keturis iš jų, įskaitant Kim Kardashian’s go-to, “Perfect 365”. Žemiau yra mano prieš ir po kadrų, todėl galite būti teisėjais, ar norite, kad jūsų nuotrauka atrodytų ar didžiuojasi #nėra filtro.

Perfect 365

Autoportretas Apps - Embed 1
Mandagumas

Aš pirmą kartą susidūriau su “Perfect 365”, kai sužinojau, kad tai labiausiai pageidaujama “Kardashian” savireguliavimo programa. Jis gali visiškai pakeisti jūsų odą nuo blizgesio su pastebimomis poromis, kad sklandžiai ir “lėlės patinka”. Programa taip pat pasirodė naudinga, kai pamiršau įdėti tušas ar lūpų dažus, nes tai taip pat gali padaryti.

Perfect 365, nemokamai; itunes.apple.com

 

Facetune

Autoportretas Apps - Embed 4
Mandagumas

Kai tikslas yra, kad smulkios linijos ir mažos dėmės būtų mažiau pastebimos, “Facetune” yra programa, kurią reikia naudoti. Jo išlyginimas įrankis labai gerai išvalomas ir padengia viską, ko nenorite matyti. Tai sakiau, radau visas kitas Facetune ypatybes, kurios painioja.

“Facetune”, 3,99 Lt, itunes.apple.com

 

YouCam Perfect

Autoportretas Apps - Embed 3
Mandagumas

Su “YouCam Perfect” aš vėl galėjau atsikratyti linijų, dėmių ir porų. Tiems iš mūsų, kurie pavydėtų Cara Delevingne’s arkais (kalti), ši programa gali padaryti lankas ryškesnes, ką aš išbandžiau. Aš taip pat sugebėjau šiek tiek sulaužyti mano veidą ir kontūruoti savo nosį.

YouCam Perfect, nemokama; itunes.apple.com

 

Modifikacija

Autoportretas Apps - Embed 2
Mandagumas

Modifikacija mane atrodė kaip užsienietis. Jo odos išlyginimo įrankis buvo ne toks geras, kaip “YouCam” arba “Perfect 365”, o vartotojai negalėjo pridėti makiažo prie specifinių veido savybių (tik visiškai veido makiažas). Kadangi negalėjau sėkmingai tobulinti savo odos ar žaisti su makiažu, aš redagavau savo veido struktūrą. Aš šiek tiek išsiplėtėmis akimis, suformavau ir išlygindavau mano veidą, ir iškėliau skruostikus.

Modiface, nemokama; itunes.apple.com

SUSIJĘS: Kim Kardashian švenčia 42 milijonus sekančiųjų su seksualiu Selfie