Aš esu apsėstas: pasakyk sveiki ilgiau kojų 2 “nematomi kulnai”

Sveiki atvykę į “I’m Obsessed”, kasdieninę vaizdo įrašų seriją Kahlana Barfield, Stiliuje’s mados ir grožio redaktorius. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Pasiruoškite niekada nekalbėti apie savo batų komfortą dar kartą. Dėkojame Liftui, pasakykite “Sveiki, kad ilgiau kojos” 2 “nematomos kulnai”, dabar galite vienu metu dėvėti savo porą batų, neprarasdami skausmingų stiletų aukščio. Į kainą įskaičiuota stora, kempine, pagalvėlė, įperkama priemonė lengvai įsitvirtina į jūsų mėgstamą pora aukščiausia prie kaukolės batelių ir numato, kad papildomo stiprumo gali tekti pakilti virš poilsio. Ir nors produktas geriausiai veikia su batai ir aukščiausios kokybės sportbačiais, jis taip pat elegantiškai padeda pakelti savo derriere ilgiau, liekninantį išvaizdą. 

Aš'm Obsessed Heels
Mandagumas

Parduotuvė: 24 $; invisibleheels.com.

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: Nuance Salma Hayek veido aliejus

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Barfieldas yra apsėstas šiais– ir aplankykite instyle.com/videos, kad gautumėte daugiau informacijos apie mūsų turimus radinius.