Aš esu apsėstas: Morokanilio tekstūros molis

Sveiki atvykę į “Aš esu Obsessed”, kasdieninė vaizdo serija su Kahlana Barfield Brown, Stiliuje’s mados ir grožio redaktorius. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Už kiekvieno pageidaujamo tekstūruoto “sėdi pagal kilimų produktą, kad įžymybės, kirpėjai ir grožio specialistai visur vėl sugrįžta. Norint, kad apdaila būtų bet kokia, bet plokščia, mes siūlome skubiai taikyti Morokanilo tekstūros molio. Kaip paaiškina Barfield Brown aprašytuose vaizdo įrašuose, ši nemokama formulė užtikrina ilgalaikį laikymą, kuris ne tik suteiks jūsų plaukams papildomą tekstūros sluoksnį, bet ir tai padarys be riebios liekanos. Dar geriau, argano aliejus, sviestmedžio sviestas ir bentonito molio masažas taip pat yra uniseks, tai reiškia, kad jūs galite lengvai įtikinti bet kokį specialų žmogų savo gyvenime, taip pat perimti naują, patvirtintą stilių.. 

Marokkanilas
Mandagumas

Parduotuvė: 28 $; moroccanoil.com.

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: Becca’s Shimmering Skin Perfector Pressed

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Barfield Brown mėgsta tai –ir apsilankykite instyle.com/videos, kad gautumėte daugiau mūsų manierų.