Aš esu apsėstas: “Minnie” ir “Emma” kanceliarinės prekės

Sveiki atvykę į “Aš esu Obsessed”, nauja dienos filmų serija Stiliuje‘s mados ir grožio redaktorius, Kahlana Barfield. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Ačiū pastabos nusipelno draugui, kolegai ar artimui, yra elegantiškas gestas. Tad kodėl nepasiūlykite savo pranešimo vienu žingsniu, pasirinkdami įprastus, individualizuotus raštinės reikmenis? Minnie ir Emma siūlo tai padaryti. Kaip aiškina Barfield, Niujorke įsikūrusi dovanų ir korespondencijos kompanija turi daugybę užrašų ir kortelių, kurias galite kurti su įvairiomis spalvų kombinacijomis, spausdinimo ir popieriaus kokybe. Dėl “Barfield” tai yra paprastas aukso lapo dizainas su monogramomis inicialais ant storo popieriaus atsargų, kuris sukėlė apgauti. Norėdami paleisti, jie taip pat kuria pritaikytas etiketes ir grafinius lipdukus “iPhone” ir “iPad” dėklams bei ryškius, spausdintus užrašus. Ar atėjo laikas užsakyti urmu? Taip prašau.   

Minnie and Emma Stationary
Mandagumas

Parduotuvė: kelių raštų reikmenys, visi 60 USD; minnieandemma.com. 

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl “Barfield” mėgsta prekės ženklą– ir rytoj aplankykite instyle.com/videos, kad pamatytumėte, ką ji yra apsėstas kita. 

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: “Cire Trudon” kvapieji rungtynės