Aš esu apsėstas: “DryBar” 3 dienų benderio garbanojimo geležis

Sveiki atvykę į “I’m Obsessed”, vykstanti vaizdo serija su “Angelique Serrano”, Stiliuje‘s grožio direktorius. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Nuo 2008 m. Daugiafunkcinis grožio salonas “DryBar” padėjo moterims pasiekti tokį galingą “didingą” greitį ir įperkamą būdą. Ir nors plytų ir skiedinio vieta gali būti arti jūsų, nereikia baimės dėka “DryBar” 3 dienų Benderio skaitmeninio garbanojimo geležies. Kaip rodo jo pavadinimas, šis mėgstamiausias plaukų stilistas ne tik leidžia jums lengvai formą savo stendus į laisvas, natūralios išvaizdos bangos, bet taip pat turi besisukantį spaustuvą, kuris leidžia jums atlikti darbą tik viena ranka. Geležies taip pat yra skaitmeninis temperatūros reguliavimas, kad galėtumėte nuspręsti, kiek karšto norite patraukti lazdelę. Pasiruoškite visada atrodyti puikiai padaryta.

Aš Obsessed Curling Iron - Embed
Mandagumas

Parduotuvė: 135 USD; sephora.com.

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: Becca’s Shimmering Skin Perfector

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Serrano mėgsta šį įrankį– ir aplankykite instyle.com/videos, norėdami pamatyti daugiau mūsų manevringumo.