Aš ate, kaip Tomas Brady, ir jis pavertė mane nelaimingais karbidais

Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti kaip “New England Patriots” Quarterback Tom Brady ir aš turiu daug bendro. Aš niekada neleisiu nusileisti, pasisakydamas apie 400 iš jų, ir aš net labiau tikiuosi įtikinti, kad supermodelis man įsimylėtų (David Gandy, kur tu esi?). Tai sakiau, aš turiu kelias Ugso poras ir aš myliu Bostoną. Žiūrėk, aš ir aš, mes nesame tokie skirtingi.

Ir tai nėra, kai panašumai baigėsi. Pasirodo, turime dalyko ar dviejų bendrų, kai kalbama apie mitybą. Prieš kelis mėnesius pasaulyje gana griežtas maitinimo režimas “Brady” šeimoje buvo kritikuojamas ir apklausas. Pagrindiniame lygyje, Tomo asmeninio virėjo Allen Campbell sukurta dieta yra standartinis organinių baltymų ir daržovių mišinys, kuriame nėra cukraus ir glitimo, mažai angliavandenių. Pasak Campbello, mityba yra 80 procentų ekologiškų daržovių ir sveiki grūdai, pavyzdžiui, rudieji ryžiai, quinoa ir pupelės, ir 20 procentų liesos mėsos, kaip žolės šeriami organiniai kepsniai ir vištienos. Iš esmės tai yra dieta, kurią aš sekau dabar, atėmus visą eilę kitų dalykų, kuriuos aš reguliariai nusiraminau, todėl, norėdamas garbę grąžinti futbolo sezoną ir šį pernelyg žmogiškąjį sportininką, vieną savaitę aš įsipareigojo valgyti kaip Tom Brady.

SUSIJUSIOS: 4 Nesusijusi su sultimis, kad nepaliks tavęs

Prep

Norėdami paruošti savo savaitę kaip elitą, aš priklaupiau apie ekologiškas vištienos krūtines, kinoją ir pupeles. Aš nenorėjau vaikščioti prie bet kokių naktinių palapinių (pomidorų, pipirų, grybų, baklažanų), nes Tomas jų išvengia, nes jie nėra priešuždegiminiai, ir aš norėjau išvengti uždegimo net nuotoliniu asociacija.

Pirma diena

Tomas Brady negėrė kavos. Tiesą sakant, jis niekada net neįmerkė gyvybiškai eliksyro. Dar blogiau, Tom Brady nevalgo cukraus. Bet kokios rūšies. Tiesą sakant, jis retai valgo vaisius, išskyrus atvejus, kai kartais pridedant bananą į skonį. Taigi, kaip švelnus kavos gėrimas, žmonės, kuriems gali prireikti cukraus, gali įsivaizduoti, praleidau didžiąją dalį pirmos dienos pro stiklinę proto rūką, išsekimą ir emocijas.

Antroji diena

Tomas Brady vis dar negeria kavos ir vis dar stengiuosi. Aš buvau alkanas. Aš kietas, valgydamas sveiką ir griežtai kepdamasis su kokosų aliejumi, tačiau tai jau įrodė esąs realybės patikrinimas, kas iš tikrųjų reiškia švarųjį valgymą. Tomas yra toks pat švarus, kaip ir ateina, iššūkis, su kuriuo jis susitinka ir stengiasi įveikti, nes jis mano, kad jam bus amžina karjera, nes futbolo žaidėjų skaičius yra vienas geriausiųjų (tikriausiai bus). Atsižvelgęs į psichinę rūką, aš jaučiuosi puikiai, valgydamas beveik griežtai baltymus ir daržoves.

Trys ir keturi dienos

Ši dieta, kaip jūs manote, yra šiek tiek minkšta. Ir iki šiol buvau atleistas už kažką krakmolingą. Ar jūs kada nors pastebėjote, kad pašalinus net nedidelę druskos, cukraus ir riebalų kiekį, kurį paprastai vartojate, pirmas dalykas, kurį trokštate, yra nepakartojamas, šilčiausias, šilčiausias “Domino” pica, kurią galite įsivaizduoti? Tai buvo man kas tris ir keturias dienas. Aš perskaičiau, kad “Bradys”, bandydamas džiazu valgyti, sukurs nesveiką maistą iš sveikų. Pvz., Pagal Joanne Gerrard Young, žalio maisto virėjo, mitybos specialisto ir asmeninio virėjo, kuris Bradys jau keletą metų, valgys kreminės kokoso makaronų patiekalą, pagamintą visiškai iš šviežių daržovių. Krakmolas buvo mano praeities dalykas.

SUSIJĘS: nusileidimas! Tai yra karščiausi žaidėjai iš kiekvienos NFL komandos

Penktoji diena

Aš greitai nusprendžiau, kad be kavos šis maisto tyrimas truks tik visą savaitę. Aš uždariau tai žemyn. Turėjau nesąmoningų lazanijos minčių ir galėjau tik išvengti “M & M” dozatoriaus biuro virtuvėje dar vienai dienai. Aš valgiau savo ekologišką vištieną ir daržoves laimingai sužinodamas, kad taip pat praeis ir anksčiau nei aš iš pradžių planavau. Ar aš silpnas? Žinoma. Bet bent jau aš netrukus bus silpnas ir caffeinated. Kitas pieno, glitimo, cukraus, pomidorų, jodo druskos ir kofeino neturinčios dienos po mano diržu aš įsikursiu už pica dydžio “nachos” plokštelės mano mėgstamiausio meksikietiško restorano salone, džiaugiuosi, kad neturiu švino geriausių NFL komandų į pergalę arba bet kuriuo metu greičiau sustūmēsiu savo kietą žemyn.