$ 90,000 Dovanos parduodamos “Net-a-Porter”. Šis atostogų sezonas

Mariah Carey gali ir toliau sakyti, kad tik ji nori Kalėdų, yra “jūs”, bet mergina, būkime tikri. Ar nebūtų kristalų dengtų Calvin Klein kulniukai ir “Stella McCartney” būtų geriau? Tai mes manome.

Štai kodėl jūsų žandikaulis artėja prie kritimo: “Net-a-Porter” parduoda “fantazijos dovanas”, o super super-super brangus supakuotas pyragas yra taip absurdiškai elegantiškas, nes yra brangus.

Geriausias, kurį, beje, gali įsigyti tik trys žmonės, iš esmės dovanoja jums visą naują drabužių spintą ir pavadino “It Girl” drabužių spinta.

Kaina? Pēriens 90 000 USD.

Jei esate vienas iš laimingųjų, susipažinsite su e-parduotuvės mados direktoriumi Lisa Aiken ir “Net-a-Porter” stilistu, kuris padės jums pasirinkti drabužius ir aksesuarus (galima įsigyti tik pilną kainą ), kad jums atrodytų kaip naujas žmogus. Jūs turėsite vieną naktį apsistoti penkių žvaigždučių viešbutyje ir skraidyti verslo klase, kad patektumėte į sutartą “Net-a-Porter” biurą.

The It Girl Wardrobe
Mandagumas
prieinamas “Net-a-Porter”
90 000 USD

APSIPIRK DABAR

Nesijaudinkite, jei nesate išleidę visą $ 90,000 vienoje sūpynėje (turite visus metus tai padaryti), tada gausite dovanų kortelę su likusia likučio suma. Laukinis.

Ar neturite 90 000 dolerių? Viskas gerai. Daugiau prieinamų variantų yra “fantasy” paketo dalis.

Dėl super cool 41 177 JAV dolerių, galite dalyvauti Savaitės nakties prenumerata, kuri siūlo tiksliai tai, ką atrodo taip, kaip tai daro: kiekvieną savaitę naują batų.

The Shoe of the Week Subscription
Mandagumas
prieinamas “Net-a-Porter”
41 177 JAV dolerių

APSIPIRK DABAR

Kitas? “Mėnesio prenumeratos rankinė”, kuri pristato jums naują elegantišką gabalą, skirtą kas savaitę, tik palaukti – 54 256 $.

The Handbag of the Month Subscription
Mandagumas
prieinamas “Net-a-Porter”
$ 54, 256

APSIPIRK DABAR

Atsakykite, kad laikas sutaupyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 4