8 daiktai, kuriuos mes sužinojome apie rugpjūčio dangų grožį Priyanka Chopra iš jos “Facebook Live Q & A” – žiūrėkite čia

Quantico (ir netrukus bus Baywatch) žvaigždė Priyanka Chopra dazzle ant viršelio StiliujeRugpjūčio mėnesio problema, tačiau 33 metų aktorei tai nebuvo per daug iššūkis. Penktadienį indėnų gimęs talentas turėjo atsisėsti su nauja nauja kopija (galima rasti kioskų ir skaitmeninio parsisiuntimo metu) ir išsiaiškinti, kaip lengva fotografuoti. “Šis šaudymas buvo vienas iš lengviausių šūvių, kurias kada nors padariau. Viskas buvo paruošta. Komanda buvo tokia pasirengusi. Drabužiai buvo nuostabūs “, – sakė ji tiesioginėje transliacijoje” Facebook “puslapyje.

Be to, Chopra atsakė į klausimus apie ventiliatorių ir atvėrė viską iš savo pasirinkto užkandžio, kad išlaikytų savo nepriekaištingą odą.

Pažiūrėkite 8 dalykus, kuriuos sužinojau iš žvaigždės žemiau, ir paspauskite “Žaisti”, kad galėtumėte peržiūrėti visą vaizdo interviu.

1. Ji nesijaudina, kai kalbama apie odos priežiūrą.
“Vienu, ką aš darau nesvarbu, kur aš esu, kaip aš pavargau, kaip aš sustūmėu, nuimau savo makiažą ir įsitikinau, kad drėkinau ir valou, kol aš nueisi į miegą. – net tuša, negalima!

2. Ji tikisi, kad kol pasieksite fotoaparatą.
“Aš nemanau, kad esu pasiruošęs nukreipti dar. Aš buvau tokioje ilgalaikėje veikloje, aš padariau tiek daug, kaip jūs sakėte, daugybę dalykų su pseudonimų, tačiau vadovavimas yra toks sunkus dalykas, nes, žinote, kai esate ant komplekto, kiekvienas Vienintelis žmogus ant komplekto, kuris yra lygus 300 žmonių, atsakomybė yra jūsų. Ir tai, ko aš nesu pasiruošęs “.

SUSIJĘS: Kodėl Priyanka Chopra laukia paskutinės minutės, kurią reikia apsirengti

3. Aktorė neabejotinai myli savo darbą.
“Manau, kad geriausias dalykas, kad būdamas kino žvaigždute yra galimybė prieiti prie žmonių visame pasaulyje, be to, niekur niekur nebus. Ar aš esu televizoriuje, ar aš žinau, teatras ar filmo ekranas, ar radijuje, galiu paliesti ir pajusti milijonus ir milijonus žmonių be nieko, ir tai yra geriausia dalis ir labiausiai Dėkojame, kad esate filmo žvaigždė. “

4. Ji yra labai konkurencinga.
“Aš visada žinojau, kad buvau kažkas, su kuriuo važiuoju, ir man patinka laimėti. Taigi nesvarbu, kur buvau buvau, net kai buvau mažame miestelyje, o buvau vidurinėje mokykloje, aš visada mėgo pirmiausia dalyvauti varžybose ar diskusijose ar klasėje ir turiu geriausius įvertinimus, ir aš tiesiog tokia konkurencinga. Taigi, kai žiūriu atgal, matau tik mergaičių, kurie mėgsta laimėti, augimas … jūs tiesiog turite vairuoti, dėvėti akinius ir tęsti “.

5. Nesitikėkite, kad ji prisijungs prie Snapchat netrukus.
“Aš šiek tiek nervuosi apie” Snapchat “. Aš nežinau, ką norėčiau įdėti, ir manau, kartais man būtų per daug smagu. Ir įsivaizduokite tas naktis, kur man patinka ir apie su draugais ir Aš snapchat naktį. Aš galiu atsisakyti daugiau, nei noriu “.

6. Jos pasirinkimo lūpų dažai yra gana įvairūs.
“Ruby Woo by Mac” Aš myliu šį rudą, kurį dėvi Anastasija. “Narsas daro nuostabius lūpų dažus, bet man patinka, kad jie būtų matiniai. Man nepatinka blizgūs lūpų dažai”, nes mano burna vis tiek yra tokia didelė. blizgesys ant jų, kaip mano lūpos praeina dvi minutes prieš mane, ir tai nėra įdomu. “

7. Jos saldžių spynų paslaptis eina į vaikystę.
“Mano mama ir mano močiutė mėgsta įdėti kokosų aliejų ant mano plaukų, kai buvau vaikas, ir aš jį nekentiu … bet dabar aš už ją dėkoju.”

SUSIJĘS: Rugpjūčio 22 d. Mėlynosios daiktos “Priyanka Chopra” viršelio mergina

8. Jos mėgstamiausi užkandžiai yra neįtikėtinai spalvingi.
“Visų maisto produktų yra mano mėgstamiausias maistas. Maistas yra mano mėgstamiausias maistas. Aš gimiau būti maisto žinovas, bet mano sielos maistas, kuris yra tikrai keistas dalykas, ir aš pripažinsiu tai tarptautinėje platformoje, gerai ikrai ir traškučiai. Man patinka žiūrėti televizorių su šiek tiek puodelio Beluga, sėdyto ledo, Beluga ikrų, o ne degtinės, su Lay’s, tai tiesiog nuostabu, ir kažkas turėtų tai išbandyti “.

Norėdami sužinoti daugiau apie Chopra, pasiimkite Rugpjūčio numeris Stiliuje, prieinama skaitmeniniam parsisiuntimui.