8 atrodo, kad įrodyti “Golden Globe Nominee” Jennifer Lawrence yra “Red Carpet Pro”

Jennifer Lawrence sudėtingas pasirodymas Džiaugsmas galėjo pasiimti “Golden Globe” nominacijos už geriausią aktorės pasirodymą kino filmo muzikoje ar komedijoje, bet nieko juokingo apie aktorės vietoje esantį raudonojo kilimo stilių. 25 metų “goofball” gali būti linkęs atsikabinti didelių apdovanojimų parodose, tačiau neigia, kad ji visada tai daro suknelėse, kurias galima lengvai rasti kiekvienos merginos svajonių skydelyje.

Dėl savo paskutinio rato Bado žaidimai reklaminiai pasirodymai, “Christian Dior” kampanijos žvaigždė įstrigo dramatiškas derinys Lady-kaip aukštosios mados dizaino, kad trykšti namo anketa Paryžiaus nuojauta elegancija. Tačiau Lawrence’as nebijo mąstyti už grindų ilgio drabužių dėžės. Ji taip pat reguliariai eksperimentuoja su stangriais kaklo, metalo audiniais ir gėlių modeliais, jau nekalbant apie jos panašumą į strategiškai pritaikytas pynės.

FOTO: Dženiferio Lawrence “Red Carpet” stilius

Taigi, ar mes galime tikėtis, kad “Oskarą” laimėjusi žvaigždė šį septintąjį savaitę dar kartą stebės “Globes”? Visi ženklai rodo “taip”.