7 Teisėti priežastys, kodėl durų užrakinimo mygtukas paslėptas pagal jūsų darbo stalą

Po NBC paskelbė trečiadienį, kad Šiandien Rodyti Bendras šeimininkas Mattas Laueris buvo atleistas dėl skundo dėl seksualinio nusižengimo, Veislė paskelbė dviejų mėnesių trukmės tyrimo rezultatus, į kuriuos buvo įtraukti papildomi kaltinimai, kuriuos jam pateikė buvę ir dabartiniai moterys.

Matt Lauer
Splash Naujienos / Alamy

Tarp apreiškimų: pagal pranešimą, ryto naujienų elektrinis kartą nusipirko kolegai moterį sekso žaislą, jo varpą įlaipino į kitą nenatūralią darbuotoją savo biure ir po savo stalu įrengė paslėptą mygtuką, leidžiantį jam atidžiai užrakinti duris be pakilimo, užtikrinant privatumą.

Jūs manote, kad toks mygtukas būtų išaugęs antsvorių kiekvienam iš vadovų, kurie tai patikėjo kolegoms, pastebėjusioms ją įrengusį pagalbininką. Bet vėlgi, galbūt “NBC” vadovai galvoja apie visiškai nekenksmingas ir teisėtas priežastis laikyti slaptąjį užrakinimo mygtuką šalia jūsų staklės.

Galime galvoti apie septynias: 

Matt Lauer

SUSIJĘS: Natalie Moralesas paskelbia galingą pareiškimą, kai Matt Lauer išmeta iš ŠiandienRodyti

1. Kartais paparaciai sugeba prailginti savo pastato silpną saugumą. Tu esi Taylor Swift.

2. Biuro 2013 m. Žudikių žaidimas buvo toks žiaurus konkurencingumas, jis vis dar vyksta. Dauguma žmonių, kurie buvo pašalinti, to net nežino, bet jūs, Alas ir Laurenas iš HR, yra šilta konkurencija dėl to W. Sunku, kad kiti žmonės suprastų, kaip tai nervina. Kartais jūs girdite pėdsakus prieškambaryje ir instinktyviai nuleiskite iki grindų ir slėpkite. 

3. Jūs esate Susitarkime priimančioji Monty salė. Žmonės mėgsta galvoti, kad varžovai pasirenka, kokias duris atidaryti vien tik proga (ar prietarai ar kt.), Bet kartais jie įtrūksta vienoje vietoje, kur didžiulis prizas yra tada, kai nesate atrodo.

4. Tarp jūsų stalo ir jūsų durų yra nepatogiai esantis grūmas. Galėtumėte jį peršokti, kai norėsite skambinti privačiu telefonu. Bet ugh, ar aš teisus?

VIDEO: Louis C.K. Pripažįsta seksualinį priekabiavimą prieš jį “yra tiesa”

 

5. Jūs turite sužalojimą, dėl kurio sunku laisvai judėti tarp durelių ir stalo. Nepaisant to, jūs dirbate su failais, kurie nuolatos svyruoja tarp “slaptų” ir “uždarų durų”, bet ne visiškai uždarų duris. 

6. Jūs sutinkate nešioti laidą, kad įtariate didžiulį narkotikų prekybos asociacijos narį, kuris kartais taip pat susitiks su jumis jūsų biure. Kai jis sužinosi, kas vyksta, jis gali paleisti.

7. Grindys yra lava.

Paskelbimo metu nebuvo jokių požymių, kad bet kuri iš pirmiau minėtų aplinkybių charakterizuotų Lauerio įgaliojimus NBC; mes atnaujinsime šį pranešimą, jei rastume priešingus įrodymus.