7 Naujų detalių trikdymas iš “New Yorker” Harvey Weinstein tyrimo ataskaitos

Antradienio ryte, “The New Yorker” paskelbė išsamų pranešimą apie Harvey Weinstein. Ir jis apibūdina naujus seksualinės prievartos įtarimus prieš jį, kuris vyksta daug daugiau nei tai, kas Niujorkas Laikai paskelbta praeitos savaitės parodoje.

The New Yorker 10 mėnesių tyrimo rezultatą parašė Ronanas Farrowas (Mia Farrowo ir Woody Alleno sūnus) ir apibūdino 13 moterų, apkaltinusių Weinsteiną apie seksualinį priekabiavimą ir prievartavimą, istorijas. Pasak leidinio, trys moterys teigia, kad jų filmas buvo išprievartautas.

Keletas moterų, kurios kalbėjo, sakė, kad bijojo dalintis savo istorijomis anksčiau, nes jų karjerą ir reputaciją pavojaus Weinstein, aprašyta pranešime.

VIDEO: Meryl Streep skamba Harvey Weinstein pranešime apie seksualinį priekabiavimą

“Keturi aktorės, įskaitant Mira Sorvino ir Rosanna Arquette, man pasakė, kad jie įtarė, kad, kai jie atmetė Weinstein’o pažangą arba skundėsi dėl jų bendrovės atstovų,” Weinstein juos pašalino iš projektų arba atgijo žmones iš jų samdyti “, – rašo Farrowas. “Keletas šaltinių sakė, kad Weinstein dažnai gyrė apie sodinimo elementus žiniasklaidos priemonėse apie tuos, kurie kalbėjo prieš jį, šie šaltiniai bijojo, kad jie gali būti panašiai tikslinga.”

Perskaitykite, kad sužlugdytumėte naujus išsiaiškintus duomenis “The New Yorker”Tyrimas.

1. Weinstein buvo kaltinamas išžaginimais trijose moterims.

“Asia Argento” ir “Lucia Evans” yra dvi moterys, kaltinusios Weinstein, dėl kurios jie verčiasi žodžiu ir (arba) makšties seksu. Argentas apibūdina patirtį nuo 1997 m., Kai ji buvo 21 metų kylanti aktorė, kai ji sutiko dalyvauti “Miramax” partijoje Prancūzijoje ir buvo vedama į viešbučio kambarį:

Tada vakare, kai gamintojas vadovavo jai aukštyn, ji sakė, kad nėra vakarėlio – tik viešbučio kambario, tuščio, bet Weinšteino: “Aš, pavyzdžiui,” Kur yra sušukus vakarėlis? “Ji prisiminė, kad gamintojas sako jai: “Oi, mes turime čia dar anksti”, kol jis paliko ją atskirai su Weinstein. (Gamintojas neigia, kad šią naktį Argento pateko į kambarį.) Iš pradžių Weinšteinas buvo pasiryžęs pagirti savo darbą. Tada jis paliko kambarį. Grįžęs, jis dėvėjo chalatą ir laikė losjono butelį. “Jis prašo man duoti masažą.

Argento sakė, kad po to, kai ji nenoriai sutiko duoti Weinšteino masažą, jis ištraukė savo sijoną, priverčė jos kojas atsiskirti ir vykdavo su jais, nes ji pakartotinai paprašė jam sustoti. “Weinstein” mane siaubo, ir jis buvo toks didelis “, – sakė ji. “Tai nesibaigs. Tai buvo košmaras. “

Farrowas apibūdina tai, ką Evans sakė apie patirtį Miramax Niujorko biure 2004 m., Kai ji buvo vyresnioji kolegijoje:

Susitikime Evansas prisiminė, kad “jis tuoj pat tuo metu mane glostė ir priversdavo mane nusižeminti”, – sakė “Weinstein”. Ji sakė, kad ji “labai gerai” in “Projekto takas” “- tai pasirodymas, kurį Weinstein padėjo gaminti, pristatytas šiais metais, tačiau tik tuo atveju, jei ji neteks svorio. Jis taip pat papasakojo jai apie du scenarijus, siaubą filmas ir paauglių meilės istorija, ir sakė, kad vienas iš jo partnerių aptars juos su ja.

“Tuo metu po to tai, yra kai jis įžeidė mane “, – sakė Evansas. “Jis privertė mane atlikti orinį seksą”. Kai ji pasipriešino, Weinstein paėmė varpą iš savo kelnių ir nulenė galvą ant jo. “Aš vėl sakiau:” Aš nenoriu to daryti, sustokite, ar ne “, – sakė ji. “Aš bandžiau pabėgti, bet gal aš nepakankamai išbandžiau. Aš nenorėjau jo nugalėti ar kovoti su juo “. Galų gale ji pasakė:” Jis puikus žmogus. Jis privertė mane įveikti. “Tam tikru momentu ji pasakė:” Aš ką tik atsisakiau. Tai pati siaubingiausia dalis, ir dėl to jis taip ilgai galėjo tai padaryti tiek daug moterų: žmonės atsisako, o tada jie jaučiasi kaip jų kaltė “.

SUSIJĘS: George Clooney Slams Harvey Weinstein

2. Dar daugiau moterų apkaltino Weinstein seksualinį priekabiavimą.

Akademijos apdovanojimai aktorė Mira Sorvino, kuri vaidino keletą “Weinstein” filmų, apkaltino buvusią kino vykdytoją, bandydama įtakoti savo fizinius santykius.

Ji sakė, kad 2009 m. Toronto tarptautiniame kino festivalyje Rugsėjis, 1995 m. Ji susikūrė viešbučio kambaryje su Weinstein, kuris pagamino filmą, kuria jis buvo reklamuojamas, Galingasis Afroditas, už kurią ji vėliau laimėjo Akademijos apdovanojimą. “Jis pradėjo masažuoti mano pečius, todėl man labai nepatogiai, o tada bandžiau įgyti daugiau fizinio, rūšiuoti mane”, – prisiminė ji.

3. Policija oficialiai ištyrė Weinšteiną už Ambra Battilana Gutierrez’ą.

Specialiųjų aukų skyrių Niujorko policijos departamentas ištyrė Gutierrezo prašymus prieš Weinšteiną 2015 m., Kai ji pranešė apie prievartavimą ir apibūdino jį kaip “sukėlė jai krūtinę ir bandė uždėti ranką virš jos sijoną, kai ji protestavo”. Gutierrezas dėvėjo kuris užfiksavo Weinstein atsakymą į klausimą, kodėl jis palietė savo krūtinės ląstą su “Aš esu pripratęs prie to” ir “Aš daugiau to nepadariau”. “The New Yorker” net paskelbė garso įrašą iš pokalbio. Galų gale Manheteno apygardos prokuratūra nusprendė nepateikti kaltinimų Weinstein.

SUSIJĘS: Harvey Weinstein atleistas iš “Weinstein Co. Amid” priekabiavimo įtarimų

4. Kaip pranešta, Weinstein elgesys buvo gerai žinomas tiek “Miramax”, tiek The Weinstein kompanijoje.

Šešiolika buvusių ir dabartinių “Weinstein” įmonių vadovų ir padėjėjų man pasakė, kad jie yra liudininkai ar žino apie nepageidaujamus seksualinius pasiekimus ir liečianti įvykius, susijusius su Weinšteino filmais, ir darbo vietoje. Jie ir kiti apibūdina profesinių susirinkimų modelį, kuris buvo šiek tiek daugiau nei paprastos pasekmės jaunų aktorių ir modelių seksualinei pažangai. Visi šešiolikai sakė, kad “Miramax” ir “Weinstein Company” elgesys buvo plačiai žinomas. Vienas vyresniojo bendrovės vadovo Irwin Reiter’io laiškas Emilyi Nestorui, vienai iš moterų, teigiančių, kad jai buvo priekabiaujama kompanijoje, apibūdino “blogą moterų elgesį” kaip serijinę problemą, kurią pastaraisiais metais “Weinstein Company” kovojo . Kiti darbuotojai apibūdino, kas iš esmės buvo komplikacijų kultūra Weinsteino verslo vietose, o daugybė žmonių visose kompanijose puikiai suvokia savo elgesį, bet ir sutaria, ar žiūri kitu būdu. Kai kurie darbuotojai teigė, kad jie įsitraukė į aklavietę, kad aukos būtų saugios. Vyriausiasis moterys su kompanija apibūdino, kaip Weinstein padėjėjai ir kiti veikė kaip “honeypot” – jie iš pradžių prisijungtų prie susitikimo, bet tada Weinstein juos atleisdavo, palikdamas jį kartu su moterimi.

5. “Weinstein”, kaip pranešė, pasidžiaugė, kad nevartojamos moterys “, kaip Bill Cosby”.

“The Weinstein Company” 2014 m. Laikina asistente Emily Nestor apkaltino Weinstein apie seksualinį priekabiavimą.

“Nestoro” apsikeitimo sąskaita Weinstein sakė: “O, merginos visada sako” ne “. Tu žinai” Ne, ne “. Tada jie turi alų ar du, o tada jie man pačiame.” tonas, kurį Nestorius apibūdino kaip “labai keista didžiuotis”, – “Weinstein” pridėta, “Kad jis niekada neturėjo nieko elgtis kaip Billas Cosby”. Ji prielaidė, kad jis reiškė, kad niekada niekada nepatyrė moters. “Tai tik keistas dalykas, dėl kurio galima didžiuotis”, – sakė ji. “Kad jūs niekada neturėjote tai daryti. Tai buvo kiek toli nuo realybės ir įprastų sutikimo taisyklių “.

6. Vainšteino komandos, kaip pranešama, padidino pastangas sulaikyti persekiojimus ir apkaltinti kaltinimus pavėluotai.

“Weinstein” ir jo teisinės ir viešosios ryšių komandos atliko dešimtmečius trukusią kampaniją, skirtą nuslėpti šias istorijas. Pastaraisiais mėnesiais ši kampanija padidėjo. “Weinstein” ir jo partneriai pradėjo skambinti daugeliui moterų į šią istoriją. Weinstein paprašė Argento susitikti su privačiu tyrėju ir parodyti jo vardu. Vienas aktorė, kuri iš pradžių su manimi kalbėjo įrašuose, vėliau papasakojo apie savo kaltinimus būti pašalintas. “Aš labai atsiprašau”, – rašo ji. “Teisinis požiūris ateina į mane, ir aš neturiu jokio naudojimo”. Weinstein ir jo teisininkų komanda grasino apkaltinti kelias žiniasklaidos, įskaitant The New York Times.

7. Weinstein atstovas spaudai, Sallie Hofmeister, pateikė pareiškimą “The New Yorker” atsakydamas į šio straipsnio teiginius.

Jis visiškai skaito: “Visi įtarimai dėl nesantuokinių lyties yra vienareikšmiškai paneigti p. Weinstein. Be to, ponas Weinstein taip pat patvirtino, kad niekada nebuvo jokių atsakomųjų veiksmų prieš moteris, atsisakiusi jo pažangos. p. Weinstein mano, kad visi šie santykiai buvo suderinti. Ponas Weinstein pradėjo konsultacijas, klausėsi bendruomenės ir siekia geresnio kelio. Ponas Weinstein tikisi, kad jei jis padarys pakankamai pažangą, jam bus suteikta antroji galimybė. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 6 =