7 Kylie Jenner vaikiški vardai, kurie gali būti dviguba kaip lūpų komplekto spalvos

Kylie Jenner penktadienį sukėlė bangas šokinančiais naujienomis, kad ji yra nėščia, ir laukia savo pirmojo vaiko su draugu Travisu Scottu.

Kol Laikykis su Kardashians žvaigždė ir reperis iki šiol mama apie tai, Žmonės patvirtino, kad Jenner yra ne tik dėl 2018 m. vasario, bet ir laukia kūdikio merginos. Skelbimas sukėlė toną “buzz”, bet vis dar yra “a” pagrindinis klausimas, kyla: ką jie pavadins ja?

Prieš naujieną, Jenner praėjusiais metais parodė thekyliejenner.com, kad jau turėjo sąrašą kūdikių vardų ant denio. “Aš išsaugoju sąrašą vardų, kuriuos myliu būsimiems vaikams”, – sakė ji rugsėjo mėnesį. “Bet dabar jie yra mano paslaptys!”

Kylie Jenner Pregnant
Jason LaVeris / Getty

Atsižvelgiant į tai, kad mama yra grožis, mūsų mintys eina tiesiai į savo garsiuosius lūpų rinkinius. Ar ji kreiptųsi į esamą spalvą, kad įkvėptų monikerį? Ar gali ji eiti su visiškai kitokiu pavadinimu, kuris galų gale gali tapti visiškai nauju atspalviu? (Kourtney Kardashian dukrei Penelope jau yra atspalvio).

Toliau pateikiami Jenner-Scott kūdikių pavadinimai, kurie gali būti dvigubai didesni kaip “Lip Kit” spalvos:

Jade

Gana ir drąsus, šis ryškiai žalia brangakmenio atspalvis padėtų įdomų posūkį Jenner’s Lip Kit rinkinyje, ir saldus vardas kūdikiui.

Jett

Ši juoda mineralinė atspalvio pakuotė galingą pompą kaip neutralus lyties vardas arba sparkly, dramatiška lūpų rinkinio spalva.

Scarlett

Galbūt Scarletto Johanssono oda tai padarys? Ši gili raudona spalva gali būti dvigubai didesnė už Lip Kit pavadinimą ir mergaitės vardą.

Alyvuogių aliejus

Šis populiarus vardas kilęs iš bronzos žalių vaisių. Tai taip pat yra Drewo Barrymoreo 4 metų dukters vardas.

Cyan

Unikalus ir kietas, šis mėlynos-žalios spalvos pavadinimas gali būti androgininis ir padaryti netikėtą lūpų rinkinio spalvą.

SUSIJĘS: Kylie Jenner yra nėščia savo pirmojo vaiko

Kaip premiją, čia yra dvi esamos lūpų rinkinio spalvos, kurios taip pat padėtų mieliems kūdikių vardams:

Posie

Vaikinai! Labai ačiū už visus jūsų įrašus, kuriuos myliu juos visus .. bet mano mėgstamiausia buvo “Posie K” iš @shelbyy_cobra! Valio! Susipažinkite su Valentino kolekcija. Aš norėčiau dovanoti jums Posie K, kai jis paleidžiamas!

Paskelbta “Kylie Cosmetics” (@ kyliecosmetics) žinia

Šitą vėsioje vidutinio tono uogų spalvą pavadino jos gerbėjai. Galbūt ji vartos daugiau fanų įkvėpimo, kai ji pavadins savo kūdikį.

Mėnulis

Mėnulis. Spalio 12 d. 15 val. Pst

Paskelbta “Kylie Cosmetics” (@ kyliecosmetics) žinia

Visada yra tikimybė, kad “Jenner” (“a la North” ir “Saint West”) išleidžia kreivę, kai ji paskelbia savo kūdikio vardą, ir tai būtų tik tai.

Tuo tarpu mes būsime pasiruošę pasirinkti savo vardą.