7 karštos vasaros spalvos ir kaip juos dėvėti!

Nuo podiumo iki pietų tvenkinio ryškios spalvos yra karščiausias vasaros tendencijos. Nesvarbu, ar jūs dėvite vieną atspalvį į viršų, ar pridedate mini šūvius su šviežiais akcentais, pavyzdžiui, “Baby G” kolekcija, laikas eiti “glam” su šiais sočiais atspalviais.

 

Kūdikis G

Juodas Visada elegantiškas ir madingas, juodas yra sudėtingas ir aptakus visus metus. Įdėkite šiuolaikišką tvistą ant šio stiliaus štapelio vasarą, pridedant aukso jutiklį su mažu kryžminiu kūno maišeliu arba brangiuoju laikrodžiu, tada sudėkite šiek tiek tekstūros su nėriniais cami.

 

Kūdikis G

MĖLYNA Eik į priekį, išreikšti save ir būti bebaimis, ryškiai mėlyna buvo padaryta norint jus pastebėti. Priedai, tokie kaip “croc” sankaba, daugiasluoksnis laikrodis ar net akių makiažas šiam išdžiūvimui, elektrinis mėlynasis paketas yra fantastiškas ir netikėtas pūstas, kurį jums patiks parodyti.

 

Untitled Image

CORAL Dėl žaismingumo pop, atneškite į savo vasaros spintą persikų koralų paletę. Pasirinkite dėmesį, patrauklus, pasakojimo fragmentus, kurie į savo išvaizdą prideda įdomus ir pribloškiančio elemento, tokius kaip drąsus, nėrinių dygsnius, didelį juostą ar net šviesius lūpas ir nagus.

 

Untitled Image

TEAL Parodykite savo unikalią asmenybę, turėdami vėsų atspalvį, kuris šiuo metu tinka. Spalva greitai atsiranda kaip aukščiausio lygio dizainerių spalva, todėl naudokite ją atspalviai savo individualumą per pažangiausius akcentus, tokius kaip ausinės, elegantiška sankaba ir šiek tiek saldainių saldainiai.

 

Untitled Image

SIDABRAS Šį sezoną “Metallics” yra būtina, tačiau sidabras iš tiesų yra tendencijos kūrėjas. Dėl gatvės stiliaus su kraštu, kuris trenkia miesto vibracijai, tiesiog sluoksnis ant kai kurių kietų dalių. Išmėginkite liesą diržą su garbanos užuominomis, stora rokerio stiliaus grandine ar akintuoju laikrodžiu.

 

Kūdikis G

ROŽINIS Padidinkite šilumą super karšta rožine spalva. Kvaila, moteriški ir visur aplink pasakiški, ši paletė visada pasirodo. Puikiai tinka pora su vasaros mini suknelėmis ir trumpais šortai, ryškiai rausva spalva išryškina bet kokio išvaizdos girlyną pobūdį, turintį drąsius grožį turiningus ir gyvybingus aksesuarus.

 

Kūdikis G

WHITE Nepriekaištingai kietas, baltos spalvos visada yra į priekį, nesvarbu kokia. Sumaišykite vasaros stilius, pvz., Kvirtingas sukneles su apipjaustytu odiniu striukiu drąsiame blance – paprasčiausiai užsisekite rankoves, kad atskleistumėte baltos spalvos baltos spalvos laikrodį ir nepermatomą poliruoklį.

Nuotraukų kreditas: Brian Henn / Baby-G