7 geriausi akimirkos iš 2016 m. Pasaulio piliečių festivalio

Vakar 60 000 pakeitimų vykdytojai atvyko į NYC centrinį parką penktą kartą vykstančiam Pasauliniam piliečių festivaliui, kasmet rengiamam muzikos renginiui, kuris buvo sukurtas kartu su JT, siekiant 2030 m. Pabaigti didžiulį skurdą. Šių metų pasirodymas mums parodė Chris Martin, Rihanna (pavėluotai), taip pat ir “gerai” (ekologiškos juvelyrikos prekės ženklo “Alex” ir “Ani” aktyvinimas vietoje, kai lėšos buvo skirtos iniciatyvai). Kiekvienas gali gauti nemokamą bilietą, vykdydamas labdaros veiksmus Global Citizen tinklalapyje, įskaitant tweeting, el. Paštu politikams ir pasirašydamas peticijas. Čia yra septynios akimirkos, kurias galėjote praleisti.

1. Usheras, dėvęs “Tylos ir sutikimo” apsiaustą trikotažą, kartu su Panameros muzikantu-politiku Rubén Blades ir Kenijos berniukų choru dirbo kartu su savo hitais “Champions”.

SUSIJĘS: “Coldplay” pristatė James Corden “The Amazing” gimtadienio dovanėlę

2. Labai nėščia Olivija Wilde paėmė sceną pristatyti Kendricką Lamarą ir pranešė, kiek žmonių iki šiol buvo padėję “Global Citizen” pastangų: 199.464.558. 

3. Kendrick Lamar pasirodė priešais ekraną su daugialypės terpės bitais, įskaitant citavimus iš dainininko ir prodiuserio George’io Clinton’io ir buvusio prezidento Ronaldo Reagano paveikslėlių. 

4. Eddie Vedder ir Chris Martin suvienijo jėgas nenuosekliam trijų dainų rinkiniui, kurį sudarė “Pearl Jam” “Nothingman”, “Crowded House” “Do not Dream it’s over” ir Patti Smith “People Have the Power”. “Naudokite savo balsus, naudokite savo balsą ir kartu galime panaudoti savo jėgą”, – sakė Vedderas miniai. 

SUSIJĘS: Rihanna Hits N.Y.C. Klubas išplėstas atrodo, kad mes negalime gauti

NAUJIENA YORK, NY - SEPTEMBER 24: Eddie Vedder and Chris Martin perform during the 2016 Global Citizen Festival at Central Park on September 24, 2016 in New York City. (Photo by Taylor Hill/FilmMagic)
Taylor Hill / FilmMagic

5. Priyanka Chopra pabėgėlių krizę pavadino “vienu iš svarbiausių mūsų gyvenimo problemų” prieš įvedant Pietų Sudano britų modelį Alek Wek, kuris pabėgo į Didžiąją Britaniją 1991 m. Pabėgti nuo pilietinio karo Sudane. 

6. Chrisas Martinas atliko impregnuotą princo “Aviečių bereto” dangą, nes Rihannai reikėjo daugiau laiko, kol jo pagrindinis aktas. 

7. Rihanna uždarė pasirodymą su savo didžiausių hitų, įskaitant “Work”, “Umbrella” ir “We Found Love”, epicą. Prieš paleidžiant į “Take Care”, ji sakė auditorijai: “Aš nenoriu, kad jus matytųsi savo mobiliuosiuose telefonuose, nebent jūs fotografuojate mane”.

VIDEO: eikite už Rihanna “Dior” kampanijos scenos