7 dalykai, kuriuos galbūt nežinote apie suklastotą Tai Katie Stevens

Per pastaruosius devynis mėnesius Katie Stevens buvo sūkurys. 21 metų aktorė ir MTV naujos rom-com serijos žvaigždė Apsimetinėja (Antradienis, 10:30 p.m. EST), buvo paleistas rugpjūčio mėn., Rugsėjo mėn. Pilotas buvo nufilmuotas ir per visą pirmąjį sezoną nušovė nuo sausio iki vasario. Bet Stevenas nėra svetimas staigiai pradedantiesiems. Iš tiesų, jūs galite ją atpažinti iš Amerikos dievaitis; 2010 m. ji varžėsi realybės konkurso šou devintame sezone – daugiau apie tai vėliau.

Šviežia nuo kulniuko Apsimetinėja’antradienio nakties “Sevens” premjera, “Stevens” pasirodė mūsų biurams – “Monika Chiang stiletos” danguje, ne mažiau – kalbėtis apie savo naują mažojo ekrano koncertą, kur ji groja aukštosios mokyklos paaugliu, vardu Karma, kuri nori populiarumo bet kokia kaina , netgi su savo BFF Amy (Rita Volka) besimokydama lesbiečių. Bet pasirodo spoileris – tai yra Amy ne suklastoja jį ir iš tikrųjų jaučia jausmus “Karma”, kuris žada drąsą sezoną studentams “Hester High”.

Nors šou yra nauja televizijos grandine, ji jau buvo gerai priimta auditorijų: Stevens pripažino, kad jo gautuosu buvo užtvindytas palaikomas paštas ir tweets, ypač iš LGBT bendruomenės. “Aš visada sakiau, kad nenoriu būti vienu iš tuos Biblijos, kurie išnyksta”, – sakė ji. Tokiu greičiu ji niekur nesiruošia. Slinkite žemyn, kad sužinotumėte septynis dalykus, kuriuos sužinojome apie aktorę!

1. Ji ir bendraautoris Rita Volka abu buvo pakviestos už Karma vaidmenį. “Karma yra viena, kuri gamina visus išsamius planus, o Amy [Voloko personažas] tikrai nesirūpina, kaip ją sumontuoti”, – sakė Stevensas. “Dabar esame geri draugai – visa tai baigėsi geriausiu”.

2. Tara Swennen (kuri dirba su Kristenu Stewartu, Julie Bowen ir Kaley Cuoco) yra jos stilistas. “Ji tokia talentinga,” Stevens puolė. “Yra tiek daug žmonių, kurių stilius aš žaviuosi, o kartais ir tiesiog manau,” aš niekada nieko panašaus “, ir Tara tai daro”.

3. Ji dėvi tuos pačius prekių ženklus IRL, kad jos charakteris nešioja šou. “Man patinka rasti dalykus, kurie yra įperkami, bet galiu taip pat apsirengti, kad jie atrodytų gerai, ir aš neturiu išleisti milijono dolerių”, – sakė aktorė, kuri skaičiuoja “Forever 21”, “Topshop” ir “Urban Outfitters” tarp jos mėgstamiausios prekės.

4. Jos aukštosios mokyklos iš Hestero aukštumos buvo toli gražu. “Aš palyginu savo vidurinę mokyklą su kavine Piktos merginos,”sakė ji su juokais.” Jock vaikinai sėdėjo kartu, teatro žmonės sėdėjo kartu ir pan. Jie visi buvo atskirti. Ir aš buvau tiesiog šokinėja aplink “.

5. Ji baigė aštuntą vietą devintame sezone Amerikos dievaitis (ir Viktorija Beckhamas buvo jos teismo klausytojo svečio teisėjas). “Yra dar keturi raundai prieš jus gauti teisėjams “, – atskleidė Stevensas.” Victoria Beckham ir Simon [Cowell] buvo pirmosios realiosios įžymybės, kurias aš kada nors mačiau asmeniškai ir su ja bendraudavau. Mano kelio kaukės buvo drumstas. Kiekviena mano dalis drebėjo! “

6. Ji dirbo “Sprinkles”. “Mes turėjome šį dalyką vadinamą” kapinės “, kurį sudarė keksukai, kurie nebuvo vaizdingi arba išsiskyrę”, – sakė ji. “Jie buvo už grabs už tai, kas norėjo juos!”

7. Meryl Streep yra viena iš jos stiliaus piktogramų. “Ji vyresnė ir sudėtingesnė, o taip pat viską sutvarko”, – sakė ji. “Aš myliu, kai moterys pasirenka savo drabužių amžių”.