7 dalykų, kuriuos reikia žinoti apie “Star Wars” naujoką Daisy Ridley

Atpirka atostogų išleidimo data Žvaigždžių karai: epizodas VII-Force Awakens gruodžio 18 d. Iki šiol J.J. “Abrams” ir “Elder” komanda internetą išleido į priekį dvi priekabos, kiekvienas iš kurių siunčia gerbėjus į įdomų įspūdį. Filmo “debiutas” taip pat labiau pabrėžia žvaigždes, nuo tų, kurios sugrįžta kaip Harisonas Fordas ir Carrie Fisheras, į franšizės naujokams, tokiems kaip John Boyega ir Oskaras Isaacas. Bet visa tai centre moteris, Daisy Ridley kaip Rey, kuri pradeda užfiksuoti visos naujos kartos širdis. Jos aura yra tokia galinga priekabose ir jos vietoje, kuri yra tokia akivaizdi ant plakatų, kad daugelis žmonių krenta, o vargu ar nieko nežino apie ją. Taigi, kas yra naujausias šio legendinio “sci-fi universe” gyventojas? Slinkite žemyn, kad susipažintumėte su Daisy Ridley šiek tiek geriau.

1. Ji yra britas.

dalyvauja the Burberry
Steve Granitz / WireImage

Ridley gimė Londone ir užaugo Jungtinėje Karalystėje. Ji baigė 2010 m. Iš Tring Parko scenos menų mokyklos Hertfordšyre, Anglijoje (praeityje mokiniai įtraukti Downton Abbey aktorės Jessica Brown Findlay ir Lily James.) Ji veikė išskirtinai ten, kol nebus įmestas Žvaigždžių karai saga.

2. Ji yra keturkartinė grėsmė: aktorius, modelis, dainininkė ir šokėja.

Prieš keletą metų aš reklamavau “ASOS for Africa” ​​… Šiais metais aš einu būti žurnalo viršelyje su @ john_boyega !!! (Interviu (@frannybabb !!) ir daugiau nuotraukų išleidimo metu ir internete !!!) Ačiū @asos !!! परळ �� @ joukebos �� @marygreenwell �� @perrinerougemonthair �� @nataliemickey �� @theillustratednail https://likes.asos.com/18828/star-wars-asos-magazine-cover-daisy-ridley-john-boyega/

Nuotrauka, kurią paskelbė @ Daisyridley

Ridley yra daug talentingas. Ji ne tik veikia, bet ir dainuoja džiazą, šokius ir modeliuojama įvairiose kampanijose, įskaitant ASOS skelbimus.

3. “Instagram” tapo beveik naktį populiari.

Daisy Ridley - 5
Instagram / @ daisyridley

Tik maždaug tris mėnesius nuo to laiko, kai Ridley sukūrė savo “Instagram” paskyrą, @daisyridley, ji jau yra populiari socialiniame tinkle. Jos paskyra pasižymi 142 000 pasekėjų ir skaičiuojama tik po 12 savaičių veiklos.

SUSIJĘS: žr. Priekabą Žvaigždžių karai: “Awakens”

4. Ji iš esmės nežinoma.

kalba onstage at the Lucasfilm panel during Comic-Con International 2015 at the San Diego Convention Center on July 10, 2015 in San Diego, California.
Albertas L. Ortega / “Getty Images”

Žvaigždžių karai Kūrėjas George’as Lucas mėgsta nežinomų vardų, todėl nenuostabu, kad jis pasiėmė daugelį nežinomų žmonių šiai mega daliai. Prieš praleidžiant šį gyvenimo vaidmenį, britų grožis turėjo svečių dalis televizijos serialuose Tylus liudytojas ir Nelaimingas atsitikimas, ir veikė trumpame filme Mėlynas sezonas kaip SCI-FI-LONDON 48 valandų filmų iššūkio dalis.

5. Ji buvo interaktyvaus filmo žvaigždė.

dalyvauja the
David M. Benett

Ji vaidino pagrindinį vaidmenį trijose filmuose Gyvenimo gelbetojas, interaktyvi filma, nominuota BAFTA britų akademijos apdovanojimui, kuri suteikia žiūrovams jausmą apie tai, kaip jauna nori laikyti kažkieno gyvenimą savo rankose. Ridley grojo Jo, gelbėtoją. Žiūrovai gali pasirinkti savo veiksmus filme – išsaugoti auką arba nieko nedaryti.

6. Ji yra apsėstas #FitnessFridays.

Aš kovojau šiandien; ten buvo daug “Aš negaliu kvėpuoti, aš mirsiu”, bet @ gravzy12 manęs ten pateko … “#beastmode #gainzzzzzz #fitnessfriday #swole

“@ Daisyridley” paskelbtas vaizdo įrašas

Nuo savo “Instagram” paskyros įvedimo Ridley kiekvieną penktadienį paskelbia vaizdo įrašą, kuriame rodoma jo būklė. Vaizdo įrašus daugiausia sudaro laisvo svorio treniruotės ir kūno svorio grandinės. Jie tikrai intensyvūs, tačiau visi jie daromi prižiūrint savo treneriui. Sekite jį @ gravzy12.

7. Veiksmas yra jos DNR.

kalba onstage at the Lucasfilm panel during Comic-Con International 2015 at the San Diego Convention Center on July 10, 2015 in San Diego, California.
Albertas L. Ortega / “Getty Images”

Bėgimas šeimoje. Viena iš jos seserų yra modelis Kika-Rose, pasirašyta su agentūra “Models”. Jos didysis dėdė yra Arnoldas Ridley, kuris vaidino “Charles Godfrey” privilegiją ilgame britų komiksui Tėčio armija.