7 daiktai, apie kuriuos tu nežinai, seserys-teisė Cameron Diaz ir Nicole Richie buvo bendri

Tai oficialus – Cameron Diaz ir Nicole Richie dabar yra ir ponia Madden. Draugai tapo seseris-in-law pirmadienio naktį, kai Diaz sakė, kad aš padaryti, kad Benji Madden, brolis dvynys su Richie vyrui, Joel Madden, intymioje ceremonijoje Beverly Hills, Kalifornija metu. Ir atrodo, dvi ponios turi daug daugiau bendro negu panašus skonis vyrų. Perskaitykite septynis dalykus, kurių nežinojote “Nic” ir “Cam” tarp jų.

SUSIJĘS: Kameronas Diazas ir Benji Madden yra oficialiai susituokę!

1. Jie mėgsta mėlynus plaukus.Tai ne paslaptis, kad Richie yra safyro grandinių gerbėjas, bet paaiškėja, kad Diaz taip pat neprieštarauja jiems. 2014 m. Gegužės mėn. Paskelbtame numeryje Stiliuje, aktorė atvėrė gaktos plaukų temą, nurodydama: “Jei norite, užtepkite ją mėlyna”.

2. Jie yra plaukai hameleonai.Toje pačioje pastaboje nei Richie, nei Diazas nebijo ją keisti, kai kalbama apie viršutines kryptis. Nors buvęs šiek tiek sinonimu su ja nuolat besikeičiančios plaukų atspalvį, Diaz naudojamas transformuoti ją “padaryti gana šiek tiek atgal per dieną, nors ji nuo atsiskaitoma savo parašo pečių ilgio šviesiaplaukė stiliaus.

3. Jie visi susiję su “#NoFilter”.Iš Diazo neužimtos sąskaitos visi jos kūno funkcijos Kūno knyga Richie’o unapologetically sąžiningas būdas susidoroti su beveik viskuo, kas vyksta parodoje, Candidly Nicole, akivaizdu, kad šis duetas nėra filtro naudojimas. Mes galime tik įsivaizduoti, kaip įdomu turi būti jų telefono skambučiai.

NUOTOLOS: Nicole Richie stiliaus atrodo kada nors

4. Jie turi “California-cool” stilių.Šios merginos yra Pietų Kalifornijos vietiniai gyventojai, ir tai rodo. Richie ir Diaz yra abu privalumai, kai kalbama apie “Golden State” susietą stilių. Nuo džinsų, trikdžių ir sportinių raištelių iki bhhemane įkvėpto raudonojo kilimo liemenėlės, jie kiekvieną ansamblį atrodo neapsvaiginami.

5. Jie myli madą.Nenuostabu, kad šios dvi stilingos ponios išbandė mados dizainą. Nors “Richie” 2008 m. Pradėjo savo “House of Harlow” liniją, “Diaz” neseniai bendradarbiavo su “Pour La Victoire” kaip jų meno vadovu, padedančiu projektuoti ir reklamuoti kampanijas.

SUSIJĘS: “Cameron Diaz” patiekalai jos knygoje

6. Jie sukūrė knygas.Pasirodo, kad “Diaz” ir “Richie” žinios yra platesnės nei mados. Nors Diazas išleido savo mokslinę ir patirtį pagrįstą sveikatos knygą, Kūno knyga, 2014 m. pradžioje Richie sukūrė du romanus, Tiesa apie deimantus ir Neprilygstamas, atitinkamai 2006 ir 2010 m.

7. Jie pirmenybę teikia sveikatai.Be šunų su savo šunimis (aukščiau), tiek Nicole, tiek Cameron nėra svetimi sveiki gyvenimo būdai. Nors Diazas savo knygoje apibūdino jos, Richie’as pasišnekė apie tai, kad “be glitimo” yra epizodas Candidly Nicole.

FOTO: “Cameron Diaz” geriausias atrodo ir išjungia raudoną kilimėlį