50 geriausių “Nude” akių šešėlių paletės kiekvienoje kainų taške

Nuogas Palettes
urbandecaycosmetics / Instagram

“InStyle” darbuotojai

22 d., 2018 m. @ 14:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Prigludusios akių šešėlių paletės yra sinonimiškos puikios poros džinsų, tinkamo liemenėlė ir žudikių sportbačiai. Nėra galimybių trūkumo, tačiau kova yra rasti * tobula * tinka.

Savo ruožtu taupes, endes ir šokolado atspalviai, kuriuos rasite neutralioje paletėje, gali atrodyti nuobodu, tačiau jie iš tikrųjų yra tokie įvairialypūs, kad jūs galite sukurti tiek minimalistinę, tiek dūminę akį, kai tik dėvinsite šešėlius atskirai arba sumaišykite ir juos suderinkite.

Atsižvelgiant į nuogas akių šešėlių paletę galima laikyti kieto makiažo kolekcijos pagrindu, nenuostabu, kad beveik kiekvienas makiažo prekės ženklas turi savo “paletės” versiją beveik kiekvienoje kainų taške. Tai, kas šokiruoja, yra tai, kiek laiko praleidžiate, kol pamatysite tikslų, kuris tinka jūsų poreikiams.

Štai kur mes įeiname. Mes paskirstėme 50 geriausių nuogų akių šešėlių paletę kiekvienoje kainų taške. Laikykitės slinkties, kad surastumėte geriausius neutralių šešėlių rinkinius, ar ieškote pigesnio ar nori jaustis išgalvotais su dizainerio pirkti.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

 

Contents