5 “Up-and-Coming Delicate Jewelry” dizaineriai, norintys žinoti dabar

Cara Delevingne yra tendencijos daugiau nei vienas. Švelnios blauzdos, modelis nukreipia dėmesį į subtilus juvelyrinių dirbinių judesius, pakeičia drąsius teiginius dėl subtilių ultra-moteriškų. Stenkitės supaprastinti savo juvelyrikos žaidimą su gardais žiedais ir vos turiu vėrinių. Jei šis “švarus” ir “klasikinis” išvaizda atrodytų pernelyg paprasta, sluoksniuokite keletą eilučių, kad būtų unikalus asmeninis ryšys. Žemiau mes sukūrėme penkis iš mūsų mėgstamiausių atsinaujinančių delikatų juvelyrinių prekių ženklų, kurie padės jums pradėti.

Rue Gembon

Rue Gembon
Mandagumas

Rue Gembon, siekdamas pristatyti “tobulą apdailos prisilietimą”, yra nukreiptas į madingą moterį, norinčią parašyti savo stiliaus pasakojimą. Įkūrėjas Joyce Lam naudoja savo redakcinę akį, kad suteiktų moterims norimą išraišką, nesuteikiant laimės. Prekės ženklas yra geriausiai žinomas dėl savo sukomplektuotų žiedų ir ausų rankogalių, o bendras universalumas leidžia kiekvieną gabalėlį maišyti ir suderinti, kad būtų sukurtas visiškai unikalus vaizdas.

Parduok Rue Gembon gabalus: Piera aukso trikampis puošia apyrankę, 80 dolerių; ruegembon.com. “Didina” pakilo dvigubo “X” karoliai, 45 doleriai; ruegembon.com. Tara sidabriniai raištiniai auskarai, 55 doleriai; ruegembon.com. Gayle rausvai suapvalinti žiedai, po 45 $ kiekvieną; ruegembon.com. Aude rožių trikampio žiedo trio, $ 65; ruegembon.com.

Phyllis + Rosie

Phyllis Rose
Mandagumas

Alana Blank ir Rachel Lavipour susibūrė sukurti “Phyllis + Rosie”, liniją, kurioje yra subtilus nešvarumų asortimentas, kurį galima dėvėti atskirai arba sluoksniuotą kartu. Dvi moterys remiasi savo močiutės ir teta juvelyrikos dėžutėmis, ir jos apibūdina kolekcijas kaip “eiti prie kablys, kurios yra be galo stilingos, edgy ir visada elegantiškos”.

Parduokite Phyllis + Rosie gabalus: “Emma V Bar” karoliai, 150 Lt; phyllisrosiejewelry.com. Manioso trio, 205 dol.; phyllisrosiejewelry.com. Žvaigždutės auskarai; 38 USD; phyllisrosiejewelry.com. Atviras kokteilio žiedas, 85 $; phyllisrosiejewelry.com. Kristine rankinė, 150 $; phyllisrosiejewelry.com.

Dreifas / riaušimas

Dreifas Riot
Mandagumas

Siekdamas sukurti paprastus juvelyrinius dirbinius su šiuolaikišku pasukimu, “Drift / Riot” sukūrė Kristy Santelli ir Evan Cotter. Nei du kūriniai niekada nėra vienodi – viskas jų dirbtuve yra rankų darbo. Dreifas / riaušės yra suplanuotos gyventi ir mylėti, taigi, nors vienetai neturi identiškų savybių, jų meistriškumas tikrai truks visą gyvenimą.

Parduok gabalus: Akis myliu auskarus, $ 95; driftriot.com. Manžetai, 125 USD; driftriot.com. Žalvarinis vamzdis, 74 doleriai; driftriot.com. Pyrite auskarai, 86 $; driftriot.com. Mazgas, 98 doleriai; driftriot.com.

Lorenas Stewartas

Lorenas Stewart
Mandagumas

Šis “LA” aksesuarų trio sujungė jėgas, norėdamas išpirkti ir atnaujinti senesnius papuošalus. Įkurta Rachelės Loren, Satya Stewart ir Annah Stewart-Zafrani, Loren Stewart yra ekologiškai ir socialiai atsakingas verslas. Jų dizainai yra skirti subtiliai prisiliesti prie išskirtinio stiliaus.

Parduok gabalus: Trijų mėlyna safyro aukso juosta, 415 dolerių; lorenstewart.com. Apsauginiai auskarai, $ 140; lorenstewart.com. “Pearl Diamond Baguette” žiedas, 465 USD; lorenstewart.com. Dviguba ID apyrankė, 299 LTL; lorenstewart.com. “Choker” pakabuko karoliai, 525 USD; lorenstewart.com.

Lena Wald

Lena Wald
Mandagumas

Geriausiai žinoma dėl jos ryškiai originalių papuošalų, Lena Wald yra mėgstamiausia iš sąrašo minios, įskaitant Cameron Diaz ir Elle Fanning. Jos kolekcija apima viską, nuo paprastų dar elegantiškų dizainų iki apipjaustymo žiedų ir apyrankių su pusbrangiais akmenimis.

Parduok gabalus: Širdies žiedas, 150 $; lenawald.com. Žvaigždžių žiedas, 220 USD; lenawald.com. Mikro deimantų auskarai, 30 USD; lenawald.com. Širdies karoliai; $ 160, lenawald.com. Mėnulio ir Stsaro karoliai, 295 USD; lenawald.com.

NUOTRAUKOS: sezono privalo turėti juvelyrikos tendencijas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

69 − = 62