5 kartus Bakalauras buvo tikrai keista apie seksą

Šią savaitės epizodą Bachelorette, Becca Kufrin turės galimybę susipažinti su savo “žiūrovų” kameromis, nes ji “Fantasy Suite” surenka finalistus Jasoną, Garrettą ir Blake’ą. Ši seksualinė ekspedicija yra laikina tradicija bakalauro laipsnyje Tautos ir galbūt jos keista. Nors šou yra viskas apie ilgalaikę meilę, suderinamumą ir santuoką per greitą laiką, meilės, kurią jie gali rasti, baigtis yra atidžiai paslaptyje.

Tai ne tik tai, kad fotoaparatai nuleidžiami – tai, žinoma, prasminga (nors tariamai, gamintojai) turiu kairieji rankiniai fotoaparatai ant lovos, jei mėgsta mergelės). Tai rodo, kad rečiuose žodis “seksas” retai leidžiamas ore, o kai taip, tai beveik visada praleidžia ženklą.

Kodėl? Na, kaip parodė istorija, bakalauro tautos represiniai santykiai su seksu. Tai labai patogiai, švelniai šokinėja tema (tai rodo apie santuokos pranašumą, galų gale), tačiau neatsitiko. Franšizė yra viskas apie dramatizavimą ir konkurentų išsipildymą. Bet kai vienas iš jų drįsta kalbėti atvirai apie tai, kas ar nėra tarp lapų, jie yra neišvengiami ar išjuoktini. Būdamas per seksualiai aktyvus yra gėdos priežastis; ne seksualiai aktyvus pakankamai Taip pat. Galų gale “Bacho tautos” pasirodymas apie didžiulį skaidrumą nėra visiškai tikras, kaip elgtis su “The Thing”, į kurį taip dažnai minima, taigi būtų lengviau išlaikyti “Fantasy” – fantaziją.

Prisiminkite šiuos incidentus, kurie aiškiai parodė tai Bakalauro laipsnis nesupranta, kaip pavaizduoti malonų, sutartinį, pagarbų seksą?

VIDEO: “Portia de Rossi” nežino apie gandai, kad ji yra skyrybų Ellen DeGeneres

Juanas Pablo : thumbsdown_tone4:

Viena iš labiausiai įsimintinų “Bacho” tautos istorijos knygų “sexcapades” apima Juaną Pablo Galavį, franšizės 18-tą Bakalauras, ir konkurso dalyvis Clare Crowley. Kiti pagrindiniai šio aprašo veikėjai: Juano Pablo misogynija ir visur baisi asmenybė. Visą sezoną Juanas Pablo panaudojo savo tėvo statusą, kad paaiškintų, kodėl jis atsisakė dalintis su tam tikrais varžovais su bučiniais, sakydamas moterims: “Aš nenoriu, kad mano dukra pamatytų, kad jos tėtis bučiuotų 20 mergautų” (Kissing six buvo labiau dukra.) Tačiau su Clare Juanas Pablo troško daugiau nei tik pabučiuoti: po to, kai jie dalijasi pirmojo sezono bučiavimu, jie taip pat garsiai sekso vandenyne po grupinės datos Vietname, savaites prieš savo fantaziją Liukso epizodas – iš esmės kai kietas, kad galų gale, kol nenurodysite akto, galų gale pateksite į keletą likusių žiūrovų ar kostiumų. Štai kaip jis nuėjo: Clare ir Juan Pablo turėjo nuostabų laiką savo grupės datą, kai Juanas Pablo iš esmės atrodė, kad nėra visų kitų moterų. Jie pagaminti iš kubilų ir “Juan Pablo” viešbučio baseino, o Juanas Pablo net davė Clarei, tą naktį sukėlė grupė. Savo chemijos dėka, Clare grįžo į Juan Pablo viešbučio kambarį 4 val., O abu jie paėmė savo geismą išorėje, kad sprogtų į vandenyną.

Nepaisant to, kad Juan Pablo buvo į jį ryto valandomis, mažai Clare’as žinojo, kad jis nebuvo taip didžiuotis savo chemija, kokia ji buvo. Kitą dieną, Juanas Pablo, bet paskatino ją už abipusiškai suderintus veiksmus. Jis sakė: “Tikiuosi, kad niekas nežino. Tai buvo šiek tiek keista man. Aš per daug sąžiningas su žmonėmis … Galbūt tai buvo netiesa. Aš turiu dukrą. Aš nenoriu, kad ji pamatytų, kas atsitiks, jei ji tai pamatys. “Clare, kuris buvo akivaizdus šou pasirodymas, buvo perkeltas į pasibaisėjusią netinkamą žaidėją. Ji padarė tai “Juan Pablo” “Fantasy Suite” epizodui (kai, ko gero, jie vėl išnaudojo savo smulkmeną), ir ji buvo jo sezono lenktynininkas. Tačiau galų gale ji buvo laiminga, nes ji buvo išsiųsta namo, nes per paskutinę vieną dieną vieną dieną Juanas Pablo šnabždė kažką tokį nepatogų, kaip Clare, ji sakė, kad ji “sukrėtė”. “Jis nusprendė man pasakyti kažką, kad nė viena moteris nenori girdi, kad jis mane nepažįsta ir seksualinio dalyko, kurio nenoriu pakartoti. Tai buvo įžeidimas, o tai buvo įžeidimas “. Tačiau ji parodė, kad tai seksualus dalykas, ir tariamai: “Man patinka su tavimi, bet aš tavęs nepažįstu”.

SUSIJĘS: 50 moterų, kodėl jie siunčia nuotraukas

Colton Bachelorette - Embed
ABC

2 labiausiai žinomos merginos pasaulyje

Anksčiau šį sezoną Koltonas padarė antraštes, kai jis prisipažino Bachelorette Becca Kufrin’ui, kad jis yra mergelė. Bet Ashley I. yra frančizės mėgstamiausia ir labiausiai žinoma (dabar buvusi) pirmoji. Kaip Chriso Soulio sezono varžovą Ashley prisipažino, kad ji niekada neturėjo sekso, nes ji laukė tinkamo asmens (nors ir ne santuokos). Ji buvo nusivylusi, kad nustatė, kad tai neigiamai paveikė jos santykius su Chrisu. “Tą sezoną pasakiau Chrisui Soului, o aš turiu būti sąžiningas, nemanau, kad jis manė, kad tai labai patraukli”, – prisiminė ji. “Manau, kad tuo metu jis nustojo žiūrėti į mane kaip į seksualinį objektą – aš jaučiausi savo santykių pokyčius.” “Ezery I” atvira diskusija apie jos seksualumą paskatino atvirą diskusiją. Tačiau pasirodymas pasirodė Ashley I į žemos svarbos pažinčių pariah ir pavertė savo statusą mergelė į vieną iš ilgiausiai trunkančių punchlines; taip pat gali būti jos vyriausybės išduotas vardas bakalauro tautoje. Kiekvienas vyras, su kuriuo jis susipažino, buvo pasidžiaugė, kad mėgindamas viską dirbti su moteriška mergelė (oi, mano!), O tada, kai ji galiausiai turėjo lytinių santykių, ši informacija buvo laikoma užrakto ir raktų.

Tuo tarpu nukentėjusio NFL žaidėjo Koltono prisipažinimas buvo patenkintas visiškai šoku, tada paremtas, ir pagaliau atsisakoma Becca. Bet pasirodymas bandė jį panaudoti, norėdamas jam užgauti užuojautą. Skirtingai nuo Ashley I. Colton nejaučia savo santykių pokyčių, kol Becca draugas ir Colton buvęs meilės susidomėjimas Tia grįžo į parodą praeitą savaitę ir išreiškė savo nuolatinį jausmą jam. Jei tai nebūtų buvę, “Colton” karštosios Mergelės statusas buvo nurodomas kaip įjungimas, signalizuojantis pagarbų, tikrą požiūrį į meilę.

SUSIJĘS: 7 Ginekologai 1-ame klausime Pacientai Klauskite

Ashley I Bachelorette - Embed
David Livingston / “Getty Images”

Kaip Vile yra Nick Viall?

“Nick Viall” sezono metu Bakalauro laipsnis, seksas buvo švenčiamas taip, kaip niekada nebuvo šou. Panašus į šią vakaro epizodą, Nikas paėmė tris moteris į “Fantasy Suite”, jo netrukus būsimos sužadėtojos Vanessa Grimaldi, tuometinės ateities Bachelorette Rachel Lindsay ir Raven Gates. Raven’o vakaras liukso numeryje buvo labai svarbus, nes ten buvo nemažai važiavimas Niko pečiais; pagal Raveną ji anksčiau niekada neturėjo orgazmo. Tą vakarą Nickas tapo pirmuoju, kuris jam suteikė. Po savo pirmojo orgazmo ji paradadė aplink Suomiją, kaip buvo Kalėdų rytą, ir ją lankė Sent Nikas. Ji pasakojo kameroms: “Aš pasakysiu, kad Nikas yra tikrai geras tuo, ką jis daro”. Sunku pasakyti, ar Ravenas užuomina, užuomina, mąsto, mąsto apie Nick’o seksualinį malonumą ir augintą moterį, važiuojančią su kelnais, ir žaisdamas sniegas po pirmosios geros sekso nakties dar labiau paskatino ją nugalėti ar susitikti su naktimis.

Jei esate parodos gerbėjas, jūs žinote, kad ši “Rendezvous” eilutė “Fantasy Suite” pirmą kartą nebuvo Nikas. Prieš tapdamas serijos švinu, Nickas buvo tiek Kaitlyn Bristowe sezono, tiek Andi Dorfmano varžovas. Jis baigė kaip bėgikas abu. Kai Andis nepasirinko Niko, jis įsimenamai pasakojo jai Po galutinės rožės specialus “Jei tu mane nepatiko, aš nesu tikras, kodėl tu su manimi mylėjau”. Šis vienas sakinys ir sekso priėmimas lyties epizodo metu sukėlė tokį maišymą, kad daugelis buvo antraštės apie tai, kodėl jis prisipažįsta sekso su Andi, sukrėtė internetą. Bet tai, kas buvo šokiruojanti į sąveiką, buvo ne tas, kad Nikas parodė, ką jie bendrinėjo toje patalpoje, ar net, kad jis jautė asmeniškai išdavikuose, kad jis panaši į tai, ką Andi tikriausiai pasidalino su kitais “Fantasy Suites” dalyviais; tai buvo tai, kad franšizė išgąsdino, aiškiai pripažinusi, kad tai, kas tęsiasi trijuose kambariuose, kuriuos jie užsisakė už “Bachelorette” seksą, iš tikrųjų buvo seksas. Bakalauro laipsnis ir jo atšakos viskas, išskyrus tai, kas išdėstyta už uždarų durų, bet iš tikrųjų rašau tai? Pasmerkti.

Susiję dalykai: nuostabus būdas pagerinti masturbaciją

Para-Dicey

Bakalauro laipsnis franšizės neklaužada žingsnis vaikas, Bakalauras rojuje, tarnauja kaip vasaros pabaigos gydymas, kad nebūtų kenčia Bachelorette pašalinimas. Tai praeina sezonus ir atskleidžia juos Meksikos paplūdimyje. Neribotas alkoholio tiekimas yra kartu su šviežiomis uodegomis besikeičiančiomis durimis. Kaip ir kiekvienoje frančizės parodoje, tariamas tikslas yra rasti meilę, tačiau jos formatas, pagal kurį kiekvienas raundas, vienas lyties balsas priešingos lyties atstovus nuo salos, skatina varžovus suvilioti ką nors (bet kas!) Greitai … arba praranda savo vietą. Be to, aplinka suteikia dalyviams beveik visą parą prieigą prie vienos kitos. Praėjusiais metais šis dinamiškas, kartu su parodomuoju įpročiu tarnauti pavojingam alkoholio kiekiui, prisidėjo prie didžiausio ir garsiausio žinomo skandalo, kurio metu gamyba buvo uždaryta savaitėmis.

Praeitą vasarą, 2017 m. Birželio 4 d., “Corinne Olympios” ir “DeMario Jackson” prisijungė prie vieno iš BiP vilos baseinai. Siužetą stebėjo gamintojai, o Corinne’o nevaldytos valstybės išreiškė susirūpinimą dėl vieno iš jų. Šis gamintojas manė, kad “DeMario” pasinaudojo “Corinne” teikiamomis galimybėmis ir pranešė apie tai, kai gamyba buvo sustabdyta, todėl “ABC” galėjo atlikti tyrimą. Per tą laiką Corinne išleido pareiškimą, kuriame sakoma: “Aš esu auka ir praleido praeitą savaitę, bandydama suvokti, kas įvyko birželio 4 d. Nors aš mažai prisimenu tą naktį, akivaizdžiai įvyko kažkas blogo … Kaip moteris tai yra mano blogiausias košmaras, ir dabar jis tapo mano realybe “. Ji taip pat parodė, kad ji tuo metu buvo priklausoma nuo receptinių vaistų ir alkoholio. Tačiau iki birželio pabaigos “Warner Brothers” ir “Corinne” advokatai nerado jokio gamybos ar “DeMario” nusikalstamos veikos, o Corinne paskelbė tolesnį pranešimą, kuriame paaiškinama, kad ji nekalba nei vienos iš šalių dėl to, kad nežinojo apie jos psichinę būseną Incidentas. “Tai gali atrodyti, kad esate visiškai atvira ir visiškai ten, o jūsų protas gali būti arti bet kur”, – sakė ji.

Paroda tęsėsi be jų, ir kai ji pasirodė, žiūrovai buvo traukti į Chrisą Harrisoną, kuris dalyvavo sekso švietimo seminare. Jis paminėjo, kas nuėjo tarp Corinne ir DeMario (“daug ašarų buvo išmesta”) ir paprašė konkurentų paaiškinti, kaip jie jaučia apie visą bandymą (nieko nekaltina), o tai greitai ir tvarkingai neveikia , bausmė buvo pradėta. Šis incidentas niekada nebuvo pripažintas didesnės problemos požymis, keliančiu susirūpinimą dėl dalyvių bendros gerovės. Ką būtų buvę, jei tas vienas gamintojas nebūtų vadinamas klaidinančiu? Ir taip atsitiko daug kartų ir nepranešta?

Pabaigoje, Bakalauro laipsnis pateikia keletą norimų, pagarbių ir prasmingų lyčių modelių tarp dviejų lygių partnerių. Vietoj to mes matome, kad seksas yra vienos šalies partijos gėdos ar feat šaltinis arba, blogiausiu atveju, nesąmoningas.

Ar galiausiai jis gali išeiti iš šios pelėsinės ir iki šios dienos? Becca, eik kelią.