5 grožio produktai Sofia Vergara negali gyventi be

“Kodėl gi ne?” sako išmintis Moderni šeima žvaigždė beveik viską – Botox, chia sėklos, ir kiekvienas “amaaazing” grožio produktas, kurį ji nustūmė. Perskaitykite visą mūsų “Q & A” su žvaigždute, o tada nusipirkime penkis grožį “must-have”!

Tiesa ar klaidinga: ar tavo namuose yra grožio spinta??Aš darau! Aš esu įprotis, kai kalbama apie produktus. Jei skaitau apie moterį žurnale, pavyzdžiui, Christie Brinkley, kuriam 60 metų ir atrodo juokinga, aš nusipirkau viską, ką ji sako, kad ji naudoja. Neseniai esu Camille Obadia anti-senėjimo drėkintuvas ir išsiuntė visą savo motinos rinkinį.Ar visada esate grožio narkomanas?Negaliu prisiminti laiko, kai nebuvau. Aš naudoju kremas, pavyzdžiui, “Crème de la Mer”, nes buvau jaunas, ir aš viską bandysiu. Žmonės sako valgyti chia sėklų, todėl aš valgyti Chia sėklos. Tada tai linų sėmenis, todėl valgau linų sėklą. Dabar tai quinoa, todėl aš mačiau kviną.

SUSIJĘS: “Sofia Vergara” “Gym” “Mantra”: “Aš padarysiu save kaip bausmę”Kaip manote apie kosmetinę chirurgiją? Arba Botox?Jei tai daro jus laimingesni ir labiau pasitikintys, tai kodėl gi ne? Bet aš taip pat manau, kad turite atlikti savo tyrimą, kad žinotumėte, ko tikėtis – kad atrodysite naujesni, bet nebūtinai jaunesni. Aš nenoriu amžiaus, bet aš, ką tu gali padaryti? Tai natūralus procesas. Aš bandau tai padaryti grakščiai. Aš taip pat tikiu, kad, nebent esate 12 metų ar Gisele Bündchen, svarbu kiekvieną dieną nešioti tušas ir lūpdažį. Tai padeda.

Ką apie stilių? Tuomet sakėte, kad amerikiečių moterys eina visur ant sėdmenų, ir juos dėvi tik sporto salėje. Ar pritaikėte?Na, jūs vystosi su amžiumi ir žiniomis, todėl išmokau jaustis pusiausvyros. Kai buvau gyvenęs Kolumbijoje, visada išdžiovoju viską – drąsią lūpą, drąsią akį, skilimą, miniskirt ir kulniukus. Tai daugiau atsitiktinis čia, taigi, jei aš užsiimsiu storu įklotu, aš padarysiu subtilią lūpą. Bet mano eiti į visada? Katės akis.

“Sofia Vergara” grožis turi turtingųjų:

La Mer SPF UV apsauganti skystis “Šis apsaugos nuo saulės elementas yra labai lengvas. Aš įsitikinau, kad taip pat pritaikysiu jį ir mano dekolteją (85 $; cremedelamer.com).”

Camille Obadia Anti-Age kremas Yam Princepsas“Mano oda tapo sausesnė, nes aš seniai, todėl svarbu, kad aš drėkinčiau. Šis kremas yra drėkinantis, aš jį išlygina kiekvieną naktį (79 dol., Camilleobadia.com).”“Cover Maiden Lip Perfection” lūpų dažai “Ravish” “Aš nemyliu nuogi lūpdažis – aš atrodo geriau su spalvomis. Ši vėja yra gera dienai. Jei noriu eiti mėgėją, aš padarysiu raudoną ($ 8; drugstore.com)”.

Nutribullet “Mano draugas man davė šį maišytuvą. Aš naudoju jį išmaišyti viską, kas yra žalia: salierai, agurkai, kaštonai ir špinatai (100 dol., Nutribullet.com).”

“Head & Shoulders Green Apple Conditioner” “Tai padaro mano plaukus minkštus, ir tai tikrai kvepia kaip žalieji obuoliai (6 USD;” headandshoulders.com “).”Norėdami sužinoti daugiau, pasiimkite lapkričio mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar.FOTO: Žiūrėti Sofijos Vergaros geriausius grožio momentus