5 būdai, kaip dėvėti slankstis viešai, nežiūrint nepakankamai

Lipdukai tikrai niekada nebuvo laikomi tradiciškai, jie buvo sukurti taip, kad juos būtų galima dėvėti kaip pagrindą, kad užkirstų kelią šioms nepageidaujamoms linijoms ir raukšles. Bet jei Kate Moss mus kažką išmokė, tai, kad mados taisyklės yra sugadintos. “90-aisiais” Moss “(dar žinoma kaip” Queen of Slippers “) vengė konservatyvių dizainų ir pasirinko nedideles slydimo sukneles, kurios nugriebė rėmą ir prilipdė prie visų tinkamų sričių.

Praėjus dešimčiai metų, mozaikos įtaka vis dar vyrauja aukščiausio lygio, o pėstininkų ir megztinis įkvėptas atrodo, kad paleidžiami 2015 m. Rudens / žiemos takai. Šiomis dienomis slydimo suknelės su sklandžos formos ir subtiliomis dirželėmis geriau tarnauja kaip pagrindinė atrakcija nei antrinės apatinės.

Tačiau, tiesa, jie turi savo problemų įvairovę – jų šnabždesio plona medžiaga gali suklysti vienos pusės pusėje (o ne taip gerai), o jų įtemptas siluetas gali sukelti per didelę, netinkamą odos pavojų. Taigi, šioje pastaboje mes parengėme penkių aprangos sprendimų, kurie švęsko lapelius ir leistų juos matyti, tačiau tinkamai. Čia nėra jokio viešo nepadorumo.

SUSIJĘS: Kaip dėvėti pavasario baisiausias tendencijas

Liberalų darbovietėje

Slydimas Dresses embed 3
Mandagumas

Eikite monochromatiniu būdu ir pridekite lako brūkšnį į nepermatomą baltą slydimą su aptakia ilga balta liemenė. “Accessorize” su kibirų maišeliu, nuplaunamu gaivinančiu mėtų žalia ir kelio aukšto gladiatorių atspalviu, šilčiausias sezono šoninis sandalas.

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Juozapas slysta, 395 $; net-a-porter.com. Zara liemenė, 100 USD; zara.com. “Loeffler Randall” kibiras krepšys, 206 USD; loefflerrandall.com. Senovės graikų sandalai, 395 dol.; net-a-porter.com.

Daugiau konservatyvios darbo vietos

Slydimas Dresses embed 2
Mandagumas

Sureguliuokite skysčio siluetą su struktūriniais gabalais. Uždėkite apatinę marškinėlių aprangą ir suporuokite ją su klasikiniais juodais priedais. (Vis dar kyla abejonių? Gerai išmaišykite savo išvaizdą su šlepetėmis.)

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Topshop slydimo, $ 160; topshop.com. T Alexander Wang marškinėliai, $ 275; otteny.com. Rebecca Minkoff tote, 195 $; rebeccaminkoff.com. Bananų respublikos mulai, 138 doleriai; bananarepublic.com.

Už važiavimo klaidas

Slydimas Dresses embed 4
Mandagumas

Stenkitės, kad būtų lengviau su švelniu atviru megztu švirkštu, tvirtu krepšiu (viską tapsite ir viską) ir super patogias skaidres.

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Išskirtinai slydimas, $ 265; apieceapart.com. “Tory Burch” viršus, 350 USD; toryburch.com. “Madewell Tote”, 168 USD; madewell.com. Jenni Kayne skaidres, $ 565; jennikayne.com.

“Weekend Get-Togethers”

Slydimas Dresses embed 1
Mandagumas

Padarykite dvigubą pakėlimą, kad išvengtumėte atsitiktinio poveikio. Mes saldinome jūrų laivyno gabalėlį su subtiliu šviesiai rožine slyva, kuri pasižymi gana nėriniu akcentu ir tada sukietėjome jį su vėsiais, madingais drabužiais įkvėptais plokščiomis formomis.

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Babatono slydimas, 80 $; Aritzia.com. Organinis pagal John Patrick slydimo, $ 189; lagarconne.com. “Les Petits Joueurs” piniginė, 811 USD; lespetitsjoueurs.com. Tibi sandalai, 315 $; tibi.com.

Dėl dienos nakties

Slydimas Dresses embed 5
Mandagumas

Padarykite sekso apeliaciją nakties dienai, naudodamiesi švelniu satino gabalu, tačiau apsunkinkite per daug odos ekspoziciją sukuodami ją konservatyviomis kūginėmis kelnėmis.

Parduokite išvaizdą (pagal laikrodžio rodyklę iš kairės): Nemokami žmonės, 68 doleriai; freepeople.com. Asos sankaba, 33 $; asos.com. Schuzo kulnai, 190 dolerių; shopbop.com. “Cos” kelnės, 99 Lt; cosstores.com.

SUSIJĘS: Natalie Portmanas susiduria su mados rizika ir atskleidžia savo apatinius rūbus