40 virėjai dalijasi mėgstamiausiais komforto patiekalais, kurie bus naudingi UNICEF ir reikiamiems vaikams

Mūsų nauja mėgstamiausia recepto knyga ne tik suteikia žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip plakti kartu gaivieji gėrimai. Tai taip pat taupo gyvybes.

Šiandien prieinama, Unichef ($ 35; amazon.com) yra 40 receptų kolekcija iš visų mūsų mėgstamiausių virėjų, tarp kurių yra Džeimis Oliveris, Anthony Bourdain, Curtis Stone, Giada De Laurentiis, Padma Lakshmi ir Mario Batali (kurio dangaus “Bucatini all’Amatriciana” patiekalas parodytas aukščiau ).

Autorius Hilary Gumbel įsipareigojo surinkti komforto maisto receptų, fotografijų ir asmeninių pasakojimų iš žinomų pasaulinių virėjų ir 100 proc. Savo autorinių atlyginimų dovanoja tiesiogiai UNICEF, Jungtinių Tautų vaikų fondui. “Kiekvienas šefas, prisidėjęs prie šios knygos, sakė” taip “, nes tai reiškia, kad jie ketintų padėti vaikams ir jų šeimoms geriau gyventi”, – rašo Gumbel virtuvės knygos pristatyme. Iš tiesų, UNICEF dirba 190 šalių ir teritorijų, kurios padeda vaikams teikdamos sveikatos apsaugą, imunizaciją, švarų vandenį, sanitariją, mitybą, švietimą, neatidėliotiną pagalbą ir dar daugiau..

NUOTRAUKOS: Atraskite “25” daugiausiai “Mouthwatering” paskyras, kurias reikia stebėti “Instagram”

Gautos virtuvės knygos yra ambrozinių receptų gobelenai iš visų kultūrų, asmeninės istorijos ir prisiminimai apie komforto maistą ir, svarbiausia, meilė.

Unichef book cover.
Mandagumas

“Aš esu malonu būti prisideda prie Unichef su lėšomis vaisiams, kuriems labai reikalinga mūsų pagalba “, – sakė virėjas Curtisas Stone Stiliuje. “Žinoma, tai buvo paprastas sprendimas pateikti vieną iš mano mėgstamiausių receptų specialiai bendradarbiavusiai kūrybinei knygai, kuria remiamos svarbios vaikų programos mitybos, vandens ir sanitarijos srityse, sveikatos priežiūros ir kitose srityse”.

Dėl savo komforto maisto “Stone” prisidėjo prie recepto ant grotelių omarų su saldžiųjų kukurūzų sviesto ir bekono marmeladu. “Grilis yra gyvenimo būdas Australijoje, – sakė virėja.

Ir net jei omarų sezonas beveik pasibaigs valstybėse, “Stone” skatina kiekvieną išbandyti savo turtingus plitimą rudenį pietų metu: “Saldaus ir kreminio kukurūzų sviesto ir skanus bekono marmeladas puikiai tinka kolosinėms krevetėms. Žinoma, vištiena ir kukurūzai gerai eina kartu taip pat nuplaukite sviestą savo mėgstamiausiu vištienos padažu. “

Unichef Dabar galima įsigyti knygynuose ir internete. Šiandien pasiimkite kopiją, kad maitintumėte savo šeimą ir tuos, kuriems to reikia visame pasaulyje.

NUOTRAUKOS: nuo kilimo ir tūpimo tako prie jūsų deserto dėklo-4 mados šou – įkvėptas gydymas