4 dienos, 4 “Killer Looks”: “Jennifer Lopez” savaitgalis apranga

Neginčytina, kad Jennifer Lopez visada atrodo nuostabi, o stiliaus savaitgalio žvaigždės viesulas tik dar labiau parodė tą tašką. Per pastarąsias keturias dienas “Lopez” pasirodė spaudžiamoje kelionėje apie savo būsimą filmą “The Boy Next Door” (teatruose, sausio 23 d.), ir ji atrodė geriau ir geriau kiekvieną dieną.

SUSIJĘS: Štai jūsų pirmasis žvilgsnis į Jennifer Lopez naujus juvelyrikos dizainus

Vakar žvaigždė įžengė į Niujorko gatves, atrodydama pernelyg spalvingi žodžiais mūsų mėgstamiausioje aprangoje, kurią ji šią savaitgalį nunešė: “Reem Acra” vilnos švarką, “Christian Louboutin” kristalais puoštus siurblius ir putojančius “Kwiat” auskarus (aukščiau) Jos kito ansamblio pasirodė linksmas pasirodymas Tonight Show vaidina Jimmy Fallon, kur trigubos grėsmės apšvietė raudonos spalvos viršūnės ir “Solace London” metalinės rausvos plataus kojelių kelnės (pavaizduota žemiau).

Jennifer Lopez
Douglas Gorenstein / NBC / NBCU Photo Bank per “Getty Images”

Anksčiau Lopez pasitraukė Gera ryto america dėvėti daug atspalvių pilka, kad buvo itin spalvingi. Norėdami drąsiai užšaldyti “Big Apple” tempą, ji suporavo savo kailio žiedą su Roberto Cavalli vilnoniu sluoksniu su juodu Jimmy Choo sankaba, spalvotu blokuoto sidabrinio tinklelio Giuseppe Zanotti pirštais ir Sethi Couture, Le Vian ir Harry Kotlar brangakmeniais (žemiau).

Jennifer Lopez
Alessio Botticelli / GC vaizdai

The Amerikos dievaitis Šeštadienį Los Andžele, kur ji apsirengė šiltesniu oru, teisėjas sustabdė “Fox Winter TCA All-Star Party”: balta karšta “SisSae” pasėlių viršūnė, “Noir Sachin” ir “Babi midiskirt”, ir “Charlotte Olympia” kulniukai, kurių stiliai su Vhernier balto aukso deimantiniais auskarais ir Laureno Harperio žiedas sukūrė seksualų aprangą (žemiau) Lopez nešioja tiek daug neįtikėtinų išvaizdų, mes vargu ar gali atsilaikyti!

Jennifer Lopez
Jasonas LaVeris / “FilmMagic”

NUOTRAUKOS: Jennifer Lopez stiliaus atrodo visada