3 priežastys, kodėl Anastasijos švitėjimo komplektas pakeis jūsų gyvenimą

Kai kalbama apie kontūro paletes ir įlaidų pieštukus, “Anastasia Beverly Hills” gaminiai yra plačiai laikomi kiekvienos kategorijos “Rolls-Royce” gaminiais, o dabar jie ateina į jūsų žymeklius. Prekinis ženklas prasidėjo nuo 2016 m., Pradėjus naudoti naujus “Glow Kits”, kuriuos galima įsigyti dviem ypač blizgančiais variantais. Gleam (viršuje) yra keturkampis perlamutrinių tonų, kurie geriausiai tinka vėsiems odelėms, o The Glow (apačioje) atrodo nuostabi šiltai odai. Kiekvienas iš jų kainuoja 40 JAV dolerių (anastasiabeverlyhills.com), jūs gausiai padaugate 10 milijonų dolerių vertės populiarumo miltelių, o ne juokaujame, kai sakome, kad jų naudojimas neribojamas. Žemiau apibūdinome 3 priežastis, kodėl jums reikia bent vienos iš šių paletių savo gyvenime, stat.

SUSIJĘS: 5 makiažo tendencijas, kurias reikia pridėti prie grožio žodyno

Jūsų skruostai bus labiau žinomi nei kada nors
Pirmoji ir labiausiai akivaizdi nauda? Švytintis ryškiai kaip deimantas 24/7. Kiekvienas iš keturių keptuvų puikiai dėvisi vieni, bet yra pakankamai lengvas, kad vienas ant kito būtų vienas ant kito, jei Instagram-puikus išryškinimas yra tai, ko jūs esate. Net jei esate naujokas strobing technikai, milteliai yra maišomi ir beprotiški – lengva dirbti. Naudokite kūginį maišymo šepetėlį, norėdami surinkti nedidelį blizgesio kiekį, o sukamaisiais judesiais – gaminį per savo skruostus, savo kupidono lanką ir nugaros centrą.

SUSIJUSIOS: Kaip išmokti saugiai dirbti “Strobing Technique”

Jūs niekada neturėsite rūpintis Dark Circles vėl
Ar kada nors tuose rytuose, kur nėra makiažo, gali paslėpti tai, kad visą naktį prilipėte prie savo “Netflix” paskyros? Plonas apšvietimo sluoksnis, naudojamas prieš jūsų makiautoją, iš karto sukurs daugiau neišmintingą išvaizdą, kai nebus įstrigęs gaminys. Iš karto po to, kai baigsite odos priežiūros procedūrą, naudokite šepetį dulkių šalikliui ant jūsų akių srities, tada laikykitės savo pagrindo ir korektūros, kaip įprasta. Spalvotas šviesos atspindėjimas ir kvailys visi supras, kad turite 8 valandas, bet bet kokios spindesio pėdsakai nebus apčiuopiami pagal jūsų makiažą.

SUSIJUSIOS: “Strobing” dabar yra jūsų plaukams skirta medžiaga

Jūsų akių šešėlių kolekcija bus greitai sustiprinta
Įdomus faktas. Tiesiog todėl, kad “Glow Kit” buvo skirtas jūsų veidui, nereiškia, kad jie negali matyti kaip akių šešėliai. Nors galite techniškai dėvėti solo spalvas ant dangtelių, jos taip pat gali būti naudojamos manipuliuoti poveikiu, sukurtu jūsų esamos šešėlių kolekcijos. Jie yra pakankamai erdvūs, kad galėtumėte tiesiogiai pridėti spalvą, kad pridėtumėte tam tikrą matmenį, arba galite pabandyti lengvesnę spalvą išskleisti savo vidinius kampus plačios akies išvaizdai. Mes taip pat apsėstas, kaip nedidelis kiekis atrodo sumaišytas tik pačioje jūsų dangčio viduryje.