3 paprasti koreguoti sausas, krekenuotas odeles

Dabar, kai šią žiemą beveik baigsis, laikas pasikalbėti su odelėmis. Panašiai kaip ir likusioje jūsų odoje, per dvejus šaltojo orų mėnesius dūrio nuostoliai kenčia nuo drėgmės, paliekant sausias, krekinguojančias ir tam tikru rimtu pamėgimu.

Kai kuriems dvigubo poveikio veiksmams pabandykite išbandyti “Julep’s Powerful Nail & Cuticle Serum” (22 $; nordstrom.com). Kadangi jis papildo jūsų odelius, sausas, trapūs nagai tampa sveikesni už viršvalandžius. Naudokitės kaip galutinis žingsnis į savo manikiūrą arba masažuojate jį prieš miegą, kad išgydytumėte, kai sustosite.

SUSIJĘS: Šis “Genius” produktas išlaiko jūsų nagų laką nuo jūsų kvepalųKitas būdas ištaisyti žalą yra nuleidimas maitinamuoju odelių kremu. Mums patinka Deborah Lippmann’s The Cure ($ 24; sephora.com), kuri yra šiuolaikiškame mini puodelyje, kuris puikiai tinka laikyti savo stalą arba įstrigti rankinėje. Gandykite ant nagų visą dieną (ypač prausdamas rankas), kad nuramintumėte ir minkštintumėte subtilią vietą.

Žinoma, aliejus taip pat bus stebuklų. “Body Shop” kanapių rankų aliejus (12 dol.; Thebodyshop-usa.com) siūlo ilgalaikį hidrataciją su saldžiųjų migdolų, saulėgrąžų, sezamo sėklų ir kanapių aliejumi. Ir formulė yra ne tik rankų ir nagų: alkūnės, kelio ir kitų sričių, linkusių sausumą, taip pat gali būti naudinga.SUSIJĘS: Ar bandysite gydyti keratinu jūsų nagams??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 12 =